Ukraine

У Москві помер алігатор, який втік під час війни з Берліна

На волі представники цього виду живуть в середньому 30-50 років - У Москві помер алігатор, який втік під час війни з Берліна

На волі представники цього виду живуть в середньому 30-50 років

У Московському зоопарку помер 84-річний алігатор Сатурн, якого доставили в СРСР з Німеччини після Другої світової війни. Як повідомляється на сторінці Московського зоопарку в соцмережі Facebook в суботу, 23 травня, «поважний алігатор» прожив «довге і повне подій життя».

Він народився в США приблизно в 1936 році і майже відразу ж був доставлений в Берлінський зоопарк, звідки втік після бомбардування 23 листопада 1943 року. Як він провів наступні три роки – загадка. Уже після закінчення Другої світової війни, в 1946 році, плазуна знайшли британські солдати і передали його Радянському Союзу.

У Московському зоопарку Сатурн прожив 74 роки. Співробітники зоопарку згадують, що він «був перебірливий в їжі і відмінно запам’ятовував довірених кіперів, любив масаж щіткою, а якщо йому щось не подобалося – міг розгризти сталеві хваталки для подачі корму і бетонні декорації».

84 роки – це «вкрай поважний вік» для алігатора, йдеться в повідомленні. На волі представники цього виду живуть в середньому 30-50 років.

«Це велике щастя, що кожен з нас міг поглянути йому в очі, просто тихо побути поруч. Він бачив багатьох з нас дітьми. Сподіваємося, що ми його не розчарували», – написали співробітники Московського зоопарку.

За даними Московського зоопарку, після бомбардування 23 листопада 1943 року загинуло від 20 до 30 алігаторів і крокодилів Берлінського зоопарку. Ще кілька плазунів померли від голоду і зимової температури.

Football news:

Kylian Mbappe: Winning the Champions League with PSG is something special. Personal awards will be a bonus
Lothar Matteus: flick is a bit like Heynckes and Hitzfeld. He can work with the stars
The President of Rennes expects Kalavinka will not go away in the summer. The midfielder wants to buy real
Agent Musacchio: MATEO is happy in Milan. We want a new contract offer
Athletes are outraged by the death of African-American George Floyd
Valencia can replace Ferran Torres with Porto's Otavio midfielder
Milan and Valencia are Interested in the midfielder of Saint-Etienne Benhalima