Ukraine

У МОЗ назвали умову пом’якшення карантину в Києві

В Україні з 22 червня запроваджуються нові критерії пом’якшення чи посилення карантину. За ними Київ вже готовий до послаблень.

Про це заявив на брифінгу головний санлікар України Віктор Ляшко. Він розповів, що з 22 червня будуть змінені індикатори можливого посилення карантинних заходів на місцях. Зокрема, встановлені такі критерії: середня кількість тестувань методами ПЛР та ІФА-аналізу (не менше ніж 24 на 100 тисяч населення, раніше — 12). Замість інцидентності вводиться коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусом, він складає більше 11%, а також введено показник динаміки зростання випадків інфікування — більше 10%.  Рішення щодо посилення чи послаблення карантину будуть приймати органи місцевого самоврядування за поданням головного санітарного лікаря області.  Обмежувальні заходи можна буде вводити не для всієї області, а для окремого району.

Відповідно якщо до 22 червня у Києві збережеться нинішня динаміка захворюваності, то за новими критеріями у столиці можна буде пом’якшити карантин. Це саме стосується і Чернівецької області.

У Києві станом на 18 червня зафіксовано 4084 випадки коронавірусу (з них 95 летальних, а 1286 одужали).

Нагадаємо, станом на 18 квітня в Україні діагностували найбільшу кількість нових інфікувань COVID-19 за час пандемії – 829 випадків за добу. Омерли з початку епідемії 966 людей.

Попередній антирекорд було встановлено  17 червня, коли в Україніза добу  виявили 758 нових випадків зараження коронавірусом. Напередодні в Україні було виявлено 666 нових випадків зараження коронавірусом.

Адаптивний карантин в Україні продовжать до 31 липня через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу.

Football news:

Cristiano Ronaldo: I needed to score from a free kick to regain my confidence
After football, Buffon will return to school. He once faced prison for a false diploma
Ronaldo scored the first goal for Juventus from a free kick. There were 43 attempts
Ronaldo is the first in 59 years to score 25 goals for Juventus in Serie A in a single season
Sulscher on 5:2 with Bournemouth: I am happy with the energy of Manchester United and the goals scored. It was a match for the fans
Rashford on 5-2 with Bournemouth: it's Important to push on until the end of the season. Exciting time
⛔ This is the first League of Armenia was stopped because of dogovornjakah. Banned 5 clubs and 58 people (45-for life)