logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У «Нафтогазі» розкрили, де їхні багатомільйонні премії за відсуджені у Росії мільярди

Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко визнав, що його співробітникам мають виплатити премії за отримані від російського «Газпрому» $2,9 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу. Правда вони ще не призначені.

Про це Вітренко написав на своїй сторінці у Facebook.

Минулого тижня, у свій перший день після відпустки, я спілкувався з журналістами liga.net. Наприкінці інтерв’ю мене…

Опубліковано Yuriy Vitrenko Вівторок, 14 січня 2020 р.

Премії за отримані від «Газпрому» напередодні Нового року $2,9 млрд ще не були призначені. Хоча це дійсно передбачено трудовими контрактами з конкретними працівниками компанії… За контрактами група працівників повинна отримати 1% від отриманих грошей (насправді навіть менше).

— Юрій Вітренко,

виконавчий директор НАК «Нафтогаз України»

Вітренко вказав, що питання призначення премій знаходиться в компетенції наглядової ради компанії.

Я не призначаю сам собі премію. Це може робити тільки правління «Нафтогазу» – згідно з рішенням Наглядової ради НАК. Мого прізвища ви не знайдете серед членів Правління «Нафтогазу»

— Юрій Вітренко,

виконавчий директор НАК «Нафтогаз України»

Напередодні спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що народним депутатам підвищили зарплати всього на 3 тисячі. Що стосується величезних окладів держчиновників, то тут він пообіцяв розібратися.

Раніше глава Національної спілки журналістів Сергій Томіленко обурився тим, що керівництво Міністерства культури – міністр і його заступники – задекларували в грудні заробітну плату на загальну суму 2 мільйони 70 000 гривен.

Також стало відомо, що чутку про підвищення зарплат нардепів до 100 тисяч запустив екс-міністр Розенко.

А міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що отримує близько 40 тис гривень на місяць. При цьому у керівників «Укрзалізниці» вона «у 20-30 разів більша».

Тим часом середня зарплата офіційно влаштованого працівника зменшилася на 0,4% і склала 10 679 гривень (станом на листопад).

Зарплата Генпрокурора зросла з 37 000 до 93 648 гривень. Посадовий оклад першого заступника Генпрокурора підвищено з 34 000 до 89 326 гривень, а заступник Генпрокурора буде отримувати 86 445 замість 32 000 гривень.

Заступник генерального директора з питань взаємодії із органами державної влади Державного концерну «Укроборонпром» Мустафа Найєм отримав заробітну плату за грудень 2019 року (з премією і надбавками) в розмірі 310 521 гривня, що в 7 разів перевищує його місячний посадовий оклад (43 000 грн).

Themes
ICO