Ukraine

У них зображено танк окупантів і радянську символіку - влада заборонила книги з Росії

У них зображено танк окупантів і радянську символіку - влада заборонила книги з Росії
Влада заборонила книги з Росії Фото:detector.medi

Держкомітет телебачення і радіомовлення заборонив ввозити в Україну три дитячі книги з території Росії. В них присутні ознаки ворожої пропаганди. Про це вони повідомили на своєму сайті comin.kmu.gov.

"Держкомтелерадіо відмовило ПП "Видавництво "Махаон-Україна" у ввезенні на територію України з метою розповсюдження трьох дитячих книжок російського видавництва "Азбука-Аттикус", які пропагують державу-агресора, комуністичний тоталітарний режим і його символіку", — говорять в повідомленні пресслужбу комітету.

Заборонили реалізацію дитячої книжки "Транспорт". На сторінках продукції зображений російський танк і комуністична символіка.

В іншій книзі для маленьких читачів "Скарбничка неоціненних знань" розповідають про перший супутник Землі та освоєння космосу за часів СРСР. До тексту прикріплений державнийм прапорйом Росії. За словами державного комітету, це вводить в оману дітей і приписує іншій державі чужі заслуги.

Наступна заборонена книжка — "А чому небо голубе?". Вона пропонує дітям пізнавати світ через призму реалій, міфів і символів держави-агресора. Окремі сторінки присвячені великому опису російського державного прапора, який, за інтерпретацією авторів, символізує благородство, і чесність.

З 2017 року, Держкомтелерадіо видало 29 004 дозволи на ввезення видавничої продукції та надало 4 162 відмови у видачі дозволів.

Зараз ви читаєте новину «У них зображено танк окупантів і радянську символіку - влада заборонила книги з Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Joan Laporta: Barcelona and the Champions League are a shattered success story. I want to return the club to the top of world football
Cavani apologized for the word Negrito on instagram: I am against racism. The last thing I wanted to offend anyone
Loew will lead the German national team at the Euro
Klopp on van Dijk: His knee doesn't look good, but it looks good for the knee that was recently operated on
Pirlo does not discuss tactics with Juve players. Interesting and Kolisevski do not understand their problems on the field (Corriere della Serra)
It looks like Cavani is being disqualified for the word Negrito. He didn't mean anything bad, but it's still racist
Juventus renewed Interest in Atletico defender Savic