Ukraine

У Німеччині суд дозволив Tesla продовжити вирубку лісу

Будівництво заводу автоконцерну Tesla відновлено.

Німецький суд, який раніше призупинив будівництво заводу Tesla через вирубку лісу, дозволив виробнику електромобілів продовжити роботи. 

Вищий адміністративний суд Берліна й Бранденбурга відхилив скаргу федерального екологічного союзу "Зелена ліга", представники якого заявляли, що влада не мала права надавати дозвіл Tesla для зачистки лісу. Рішення суду оскарженню не підлягає, повідомили у "Європейській правді" із посиланням на Süddeutsche Zeitung.

Перед початком будівництва фабрики Tesla розпочала рочищення ділянки від лісу на площі 92 гектари. Наміри автобудівника викликали широке невдоволення серед місцевого населення. 

Екологи вважають, що вирубка не законна, оскільки остаточний проєкт будівництва заводу ще не затверджений.

Після критики екологічних груп Tesla оголосила низку заходів щодо переселення диких тварин із постраждалих районів. Виробник автомобілів також пообіцяв повісити на цій території 400 шпаківень, щоб компенсувати вплив вирубки лісів на місця проживання птахів.

Нагадаємо, про плани Tesla спорудити автозавод поблизу Берліна стало відомо в листопаді 2019 року. Ділянку у 300 гектарів заводу продали за 41 мільйон євро.

Очікується, що з літа 2021 року в Ґрюнгайде щорічно будуть сходити з конвеєра 150 тисяч електрокарів Tesla Model 3 і Model Y. У перспективі обсяг виробництва повинен збільшитися до 500 тисяч автомобілів на рік. 

Відео Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска