Ukraine

У Ніжині почали знищення вогнищ амброзії

Амброзія полинолиста – надзвичайно небезпечний бур’ян. Засмічує всі польові культури (особливо просапні і ярі зернові), овочеві, плодові, виноград, пасовища, зарості чагарників. Вона щільно росте на узбіччях доріг, берегах зрошувальних каналів, ставків і рік та інших необроблюваних землях. Боротьба з цим бур’яном ускладнюється ще й тим, що агротехнічні та хімічні заходи в агроекосистемах можуть застосовуватися лише в першій половині літа, а сходи бур’яну з’являються до серпня включно.

Співробітниками управління ЖКГ та будівництва спільно з спеціалістами відділу з благоустрою та відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області проведено обстеження зелених територій міста на наявність амброзії полинолистої, що є карантинним організмом.

Станом на 19 липня працівниками КП «ВУКГ» на замовлення управління ЖКГ та будівництва було проведено знищення вогнищ амброзії полинолистої відповідно до акту обстеження території міста на виявлення даної рослини хімічним методом боротьби (шляхом обприскування гербіцидами) на загальній площі 6,56 га за адресою:

-вул. Богуна (на прибудинкових територіях буд. №№ 46,48,53,55,57,59,) – 0,6 га; виконано 17.06.2019 р.

-ДП «Ніжинський КХП» Державного агентства резерву України» пров. Урожайний, 16) – 0,65 га; виконано 23.06.2019 р.

Джерело: Нежатин

Football news:

Liverpool and other Premier League clubs are Interested in midfielder Schalke McKenney
Real Madrid is ready to terminate the contract with Bale, paying him a salary for two years (ABC)
Manchester City were preparing for a meeting at CAS before UEFA issued a decision to ban them from the Champions League
Zidane about Hazard: This is a difficult situation. I hope that on Thursday he will be ready for 100%
Nemanja MATIC: I Think Manchester United deserve a place in the Champions League. If we win three games, we will get there
Wycombe reached the championship for the first time in 133 years. Akinfenwa (Yes, that Jock from FIFA) is going crazy-he was personally congratulated by Klopp
Manchester City intends to sign Lautaro, alaba and Coulibaly after the cancellation of the ban on European competitions