Ukraine

У партії «Слуга народу» пояснили необхідність локдауну та «карантину вихідного дня»

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія пояснив необхідність введення в Україні локдауну та «карантину вихідного дня». Медична система вже завантажена на 80%, важливо зберегти запас, що залишився.

Про це Арахамія розповів в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Прем’єр-міністр повідомив, що в даний час всі країни борються з однією річчю – як не допустити колапсу в медичній системі. Ми зараз умовно знаходимося в стадії 80%, у нас ще є 20% резерв. І всі карантини вихідного дня і локдауни покликані для того, щоб тримати якийсь резерв, щоб не захлинутися. Проблема в тому, що медики кажуть, що для того, щоб повний локдаун спрацював, то потрібно мінімум 15 днів, а бажано – три тижні. І тут треба лавірувати між ударом по економіці і збереженням життів людей», – сказав Арахамія.

В Україні за минулу добу зафіксували 12 978 нових випадків коронавируса. Серед них COVID-19 захворіли 599 дітей і 408 медичних працівників.

Верховна рада планує заслухати доповідь міністра охорони здоров’я України Максима Степанова про ефективність карантину вихідного дня і в разі необхідності рішення буде відкориговано.

Станом на 28 листопада ситуація з поширенням COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та в Києві. Найгірша ситуація з готовністю до ослаблення обмежень – в Сумській, Черкаській та Київській областях.

Поширення COVID-19 в світі зупиниться, якщо буде досягнута вакцинація 60-70% населення планети – або такий же відсоток перехворіє, що дозволить розірвати ланцюжка поширення коронавируса.

Football news:

Tuchel devoted a lot of time to tactics and talked to all the Chelsea players at the first training session
Ibrahimovic after clash with Lukaku: In the world of Zlatan, there is no place for racism
Milan defender Musacchio has passed a medical in Lazio
Arsenal is a big club in England. Ødegård fit into the role of the tens of Arteta. Holand on Martin
Klopp on Lampard's resignation: Abramovich is not the most patient man in the world. It is cruel to make this decision so early
Berbatov on Suarez: Barcelona showed disrespect and pays for it. Luis must be dying of laughter
In the environment of Messi deny that the player and his family members learn French