Ukraine

У Пекіні знайшли нульового пацієнта після другого спалаху коронавірусу

pПекінський оптовий ринок «Сіньфаді»/p - У Пекіні знайшли нульового пацієнта після другого спалаху коронавірусу

Пекінський оптовий ринок «Сіньфаді»

У Пекіні, де зафіксували другий спалах коронавірусу, знайшли нульового пацієнта. Як повідомляє Daily Mail, ним виявився 52-річний чоловік.

Він розповів, що відвідав ринок, щоб купити рибу для дітей. За даними влади, оптовий ринок «Сіньфаді» на півдні Пекіна є одним з найбільших в Китаї. Повідомлялося, що перший хворий відвідував це місце на початку червня.

Заступник голови комітету з транспорту уряду Пекіна Жун Цзюнь раніше заявив, що влада вирішила тимчасово закрити місто через повторний спалах корона вірусної інфекції. З 19 червня будуть припинені всі пасажирські перевезення з іншими регіонами Китаю.

Керуючий «Сіньфаді» відзначав, що SARS-CoV-2 знайшли на обробній дошці, що використовувалася для нарізки імпортованого лосося. Заражену рибу, як з'ясувалося пізніше, привезли з закритого ринку морепродуктів «Цзіншен», на якому раніше зафіксували новий осередок поширення коронавірусу.

16 червня з'явилася інформація про те, що новий коронавірус, виявлений на ринку, можливо, більш заразний, ніж у Вухані, звідки почалося поширення SARS-CoV-2 в грудні минулого року.

Коронавірус в Україні

Нагадаємо, станом на ранок 18 червняв Україні  підтверджено 34 063 випадки Covid-19, з них 15 447 одужали, 966 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 829 випадків. Усього проведених досліджень в Україні методом ПЛР — 530 442, методом ІФА — 107 313.

Усього захворювання підтверджено у 2506 дітей та 5716 медиків. Госпіталізації потребували 9585 осіб, підключення до апарату штучної вентиляції легень — 338 пацієнтів. 24 478 хворий перебував на амбулаторному лікуванні.

Football news:

Lukas Podolski: Sane hasn't reached the top level yet. He needs to play for the national team, win the Euro or the world Cup
Police arrested a 12-year-old boy in the case of threats against Zaa
These people are sick. They need help. The fear and loathing of the North London Derby
Farfan's goal could not be counted: before that, the referee called from the goal, and CHorluka just took the ball and ran forward with it
Son has scored 10+ goals for Tottenham in the Premier League four seasons in a row
Milan are Interested in the striker of Lille Osimana
Dembele does not want to move to Manchester United. He believes that he will succeed in Barca