Ukraine

У понад 600 медиків Львівщини виявили Covid-19

Станом на сьогодні 1609 працівників медичних закладів області інфіковані Covid-19.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З початку пандемії на Covid-19 у області 609 медичних працівників, з яких 281 особа вже одужала, а 5 – померли. У Львові за цей час інфікувались коронавірусом 258 медиків.

За словами керівника управління охорони здоров’я міськради Володимира Зуба, це лікарі, медичні сестри, лаборанти і адміністративні працівники, 26 з яких перебувають на стаціонарному лікуванні, 101 – на самоізоляції, а одна молодша медична сестра померла.

Сьогодні 130 медичних працівників, які захворіли на коронавірусну інфекцію, вже одужали й повернулись до роботи.

Зазначимо, сьогодні у області підтвердили 3398 випадків зараження коронавірусом. Також наприкінці травня виконком передбачив виділення 10 тис грн премії 237 медикам, які надають допомогу пацієнтам, які поступають з підозрою на коронавірус, а 5 червня – 145 медикам.

Крім цього, з квітня Львівська міськрада виплатила додатково по 10 000 грн 13 лаборантам, які проводять тести на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції, а 10 квітня 237 працівників Львівської інфекційної лікарні отримали 10 тисяч гривень премії. 17 квітня лаборанти львівського медуніверситету, які проводять ПЛР-тести на коронавірус, також отримали по 10 тисяч премії, а наприкінці квітня – працівники 1-ї міської клінічної лікарні.

Додамо, раніше наголошувалося, що у Львові медиками, які контактуватимуть із хворими на коронавірус, виплатять надбавку до зарплати.

Football news:

Inter will extend their contracts with Handanovic and D'ambrosio until 2022
Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo
Frank Lampard: I expect more from Chelsea, but now the result is most important
Atalanta does not lose 15 matches in a row – 13 wins and 2 draws
Lorient threw one newcomer off a plane and sent another under the water-all for the sake of presentations on social networks
Pasalic scored a hat-trick in the match against Brescia. Atalanta smashes the opponent 6:1