Ukraine

У Рівненській області коронавірусом заразилися ще пів сотні людей, тоді як вилікуваних вдвічі більше

Кількість вилікуваних від коронавірусу пацієнтів на Рівненщині перевалила за 2,5 тис.

Увечері четверга, 9 липня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 49 людей.

Пацієнтам від 16 до 79 років, повідомив очільник Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль на своїй сторінці у Facebook. 

Тим часом впродовж доби від нової недуги на Рівненщині вилікувалися ще 138 пацієнтів. 

Від початку спалаху в Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 4 454 особи. Зокрема, 79 інфікованих померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 2 501 пацієнт вже одужав. 

"Впродовж дня лабораторіями області виконано 576 ПЛР (методом полімеразної ланцюгової реакції - ред.) та 841 ІФА (методом імуно-ферментного аналізу - ред.) досліджень. В роботі залишаються 394 зразки", - додав голова ОДА.

Нагадаємо, що у Рівненській області вирішили послабити карантинні обмеження через покращення епідеміологічної ситуації. Відновити роботу дозволили спортивним закладам, залам та фітнес-центрам для проведення тренувань. 

Раніше у ВООЗ заявили, що середня кількість позитивних результатів тестування на коронавірус на 100 тисяч населення в Україні значно вища, ніж в Європі. 

Відео В Україні зафіксовано 810 нових випадків захворювання на коронавірус

В Україні минулої доби, за даними від Міністерства охорони здоров'я – 810 нових випадків захворюваності на COVID-19. А в світі - другий антирекорд. Учора зафіксували понад 213 тисяч випадків захворювання на коронавірус. Загалом, за весь час пандемії кількість недужих у світі перевищила 12 мільйонів. Найбільше хворіють у США, Бразилії, Індії та Росії.

В Україні зафіксовано 810 нових випадків захворювання на коронавірус

Football news:

Ferdinand on Barca breeding: Bad. They still rely on old-timers
Inter wants Perisic back, even if Conte remains in the team. Bayern hopes to buy the player for less than 20 million euros
Rudi Garcia on Lyon's chances against city: the quarter-Finals showed that the favourites can also be beaten
CSKA agreed a 5-year contract with Fuchs. The transfer is estimated at 7-10 million euros
Ferdinand on Messi at Barca: Will he want to stay, given the results and the team's performance? Does he have time to wait?
I would not be surprised if Pochettino is appointed in less than 3 days. Ex-Barca winger Carrasco on the club's new coach
Alaba about Mueller: we are Glad that Bayern have such a player