Ukraine

У Рівненській області новим коронавірусом заразилися ще понад півтори сотні людей від 2 до 86 років

На Рівненщині зафіксували ще два пов'язані з коронавірусом летальні випадки.

Увечері понеділка, 28 вересня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 130 людей. Загалом добова кількість хворих склала 158.

Новим інфікованим від 2 до 86 років, повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль на своїй сторінці у Facebook. 

За його словами, на Рівненщині зафіксували ще два летальні випадки серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19:  померли 72-річна та 50-річний жителі міста Дубно.

Водночас побороти нову недугу вдалося ще 158 пацієнтам.

Від початку спалаху в Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 12 302 особи. З них 165 інфікованих померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 9 844 пацієнти вже одужали. 

Раніше тернопільські медики показали уражені коронавірусом легені та розповіли, що прогресування хвороби "пов’язане із надмірною реакцією імунної системи на вірус": "Так виникає запалення, що може вражати інші органи. Ось таким чином під час коронавірусної інфекції легені покриваються “матовим склом”.

Відео Коронавірус в Україні: до "помаранчевої" зони перейшла сотня населених пунктів

Кількість уражених коронавірусом від початку пандемії українців перетнула межу у 200 тисяч. За добу заразилися ще понад 2 600 людей. А уряд тим часом оновив карантинні зони. Відсьогодні у "помаранчеву" перейшла сотня населених пунктів. Серед них 6 обласних центрів: Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Хмельницький, Харків та Чернівці. Столиця відсьогодні переходить із "помаранчевого" на слабший - "жовтий" рівень небезпеки. У "червоній" зоні,  до якої раніше входили 14 міст та районів, тепер залишаються тільки 2 населені пункти. Це райцентр Бережани Тернопільської області і сам Тернопіль.  Незважаючи на це, школи, дитсадки та крамниці в обласному центрі відчинені, громадський транспорт їздить.

Коронавірус в Україні: до "помаранчевої" зони перейшла сотня населених пунктів

Football news:

It is important not to impress, but to score. Another power from the Loco to the words of Nikolic after the match
Andre Villas-Boas: city spent a billion and the coach is a phenomenon. Marseille don't have money for Guardiola, so you have AVB and his tactics
Miranchuk remained in the reserve of Atalanta for the second match in a row
Jurgen Klopp: what is Happening now is like living in a marriage: there are good moments, there are bad ones
Zinedine Zidane: Earned a draw with Borussia Dortmund - and I even think that deserved more
🚑 At Liverpool it became even worse with the center of defense: Fabinho was injured, only Joe Gomez is healthy
Lokomotiv is in third place in group a of the Champions League after 2 rounds, Bayern is in the lead