Ukraine

У “Слузі народу” готують заяву до поліції через “ідеально складені” бюлетені на Київщині

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Партія “Слуга народу” готує заяву до правоохоронних органів у зв'язку з імовірними фальсифікаціями під час голосування в Васильківському районі. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат України Олександр Дубінський, передає УНН.

“Викрито факт фальсифікації під час голосування в селі Яцьки Васильківського району. Дільниця №320339. 145 мешканців села написали заяви про голосування на дому. До дільниці була доставлена скринька для голосування з "ідеально складеними" бюлетенями, що викликало підозри у фальсифікаціях. За даними спостерігачів від "Слуги Народу", з’ясувалося, що до багатьох людей ніхто з членів комісії не приходив. Проте, їхні бюлетені "проголосували". Готується заява до правоохоронних органів”, - зазначив політик.

Нагадаємо, що у справі маніпуляцій з бюлетенями у Броварах відкрито кримінальне провадження.

Football news:

Juventus for the first time in the 123-year history of the club played without the Italians in defense and goal
Koeman on 4:0 with Dynamo Kyiv: Today was the Barcelona we want to see
Holand continues to insist that he is a monster. Fastest in the history of the Champions League scored 15 goals (and added 16)
Koeman on the victory over Dynamo Kyiv: We achieved our goal-we reached the playoffs
Solskjaer on 4:1 with Istanbul: Manchester United played intensely, enjoyed the match. We want to be 1st in the group
Forward Ferencvaros Troll Cristiano: celebrated a goal in his style. Ronaldo responded with a goal and a very angry look
Morata scored 5 goals in 4 games in the Champions League for Juve. His best result is 5 in 12 games in the 2014-15 season