logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У США на коронавірус захворіло вже двоє людей

Вперше новий китайський вірус виявили у штаті Вашингтон 19 січня. 24 січня CDC підтвердив наявність інфекції у другої людини. Нині проводиться аналіз ще 63 потенційно заражених людей.

Після першого ж спалаху, американські медичні установи екстрено виявляють потенційно заражених людей, пише The New York Times.

Першого пацієнта госпіталізували з пневмонією ще минулого тижня, де й перевірили його на наявність коронавірусу. У статті йдеться, що підтвердження на наявність захворювання прийшло на цих вихідних.

20 січня медичний центр Університету Вандербілта у Нашвіллі наказав розпитувати про візити в Китай у кожного пацієнта, який звертається по медичну допомогу з лихоманкою чи респіраторними симптомами, після чого всі лікарні почали робити так само.

МОЗ України попередив Державну прикордонну службу України про можливість спалаху та надав рекомендації по виявленню інфекції.

24 січня Центр контролю та профілактики захворювань у США заявив про наявність інфекції у другої людини. Відомо, що це жінка, яка сама звернулась до лікарні з поганим самопочуттям. Її симптоми проявились через два дні після того, як вона прилетіла з Китаю. 

Симптоми китайського коронавірусу:

Дивіться відео про китайський коронавірус та чим він загрожує людству:

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua
Themes
ICO