Ukraine

У США засудили насильство на протестах у Білорусі

Майк Помпео заявив, що вибори у Білорусі "не були вільними чи справедливими".

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що проведення президентських виборів 9 березня в Білорусі викликає "глибоку стурбованість". Він засудив затримання прихильників опозиції та насильство щодо учасників акцій протесту у Білорусі.

Про це Помпео написав у Twitter.

"Проведення президентських виборів 9 березня в Білорусі викликає глибоку стурбованість. Вони не були вільними чи справедливими. США рішуче засуджує насильство проти протестувальників та затримання прихильників опозиції. Ми підтримуємо демократичні прагнення народу Білорусі", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо:

  • У неділю, 9 серпня, в Білорусі відбулися вибори президента.
  • Після оприлюднення даних перших екзит-полів, де перемога була за Лукашенкомбілоруси вийшли на акції протесту в багатьох містах країни.
  • Відбулися перші зіткнення з ОМОНом, правоохоронці використовували світлошумові гранати, гумові кулі і водомети. Інтернет не працював на території країни всю ніч.
  • За останніми даними ЦВК, у чинного глави держави Олександра Лукашенка 80,08% голосів, за Світлану Тихановську проголосували 10,09%.
  • Ввечері 10 серпня білоруси знову вийшли на протести. На вулицях у Мінську силовики застосовують сльозогінний газ та стріляють гумовими кулями. 

Відео У центрі Мінська повно міліції, в країні з`явилися проблеми з Інтернетом та мобільним зв'язком

І повертаємося до масових протестів у Білорусі. У центрі Мінська повно міліції, білоруські ЗМІ повідомляють про десятки автобусів з правоохоронцями, помітили й кілька водометів. Нині у Білорусі масові проблеми з Інтернетом та мобільним зв'язком. Кореспондент Радіо Свобода Валерій Калиновський розповість останні подробиці у прямому включенні.

У центрі Мінська повно міліції, в країні з`явилися проблеми з Інтернетом та мобільним зв'язком

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally