Ukraine

У Тернопільській області в будинку знайшли мертвими трьох людей

Остаточні причини смерті людей встановить слідство.

У селі Байківці Тернопільської області в приватному будинку знайшли тіла трьох людей. Припускають, що найімовірніше, вони померли від отруєння природнім газом.

Про це повідомляють рятувальники області.

Відомо, що інформація про інцидент надійшла до ДСНС увечері 23 жовтня. Поліція повідомила про трьох загиблих в одноповерховому приватному житловому будинку. Це літнє подружжя та їхній 40-річний син.

До помешкання рятувальники зайшли в апаратах захисту органів дихання, відкрили вікна для провітрювання та зробили заміри загазованості за допомогою спеціального обладнання. Їхні результати не повідомляються. 

Попередня причина смерті - отруєння природнім газом. Втім, точні причини та обставини загибелі людей має встановити слідство.

Раніше повідомлялося, що в селищі Королево Виноградівського району на Закарпатті постраждали двоє підлітків. Імовірно, через отруєння чадним газом. Батько двох 17-річних сестер розтопив піч у їхній кімнаті перед сном, кажуть рятувальники.

Football news:

Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better