Ukraine

У Тернополі ексдиректора підприємства підозрюють у спробі незаконної приватизації майна вартістю понад 30 млн грн

Прокуратура Тернопільської області повідомила колишнього директора підприємства про підозру в замаху на незаконну приватизацію комунального майна, а також службове підроблення (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 233, ч. 1 ст. 366 КК України). Про це йдеться на сайті Офісу генерального прокурора.

Слідчі ГУ Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління СБУ в Тернопільській області, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні.

За даними слідства, колишній директор підприємства, діючи за попередньою змовою з групою осіб, мав намір приватизувати за заниженою у понад 7 разів вартістю нежитлові приміщення загальною площею більш ніж 3 тис. кв. м на суму 30 млн грн, розташовані в історичній частині м. Тернополя. Переслідуючи таку корисливу мету, він підписав свідомо неправдиві документи про нібито проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Також повідомлено підозру інженеру технагляду у видачі свідомо підробленого офіційного документа стосовно вказаних приміщень (ч. 2 ст. 358 КК України).

Прокуратура області наклала арешт на майно та вживає заходи щодо його передачі в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Football news:

Lewandowski on Chelsea: They are playing very well, but we are Bayern
Juventus wanted to sign defender Akieme, but Barcelona refused
Lazio has agreed with Mayoral and will offer real 15 million euros
In Romania, a special champion: everything was decided in the match, the format of which was chosen 3 hours before the whistle
Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him
Chelsea will compete with Everton for Regilon. Real Madrid is ready to sell him