Ukraine

У Туреччині археологи виявили стародавні міфологічні маски з театру

Раніше науковці вже знайшли 33 подібні маски

У Туреччині археологи виявили 10 старовинних різьблених міфологічних масок, які були розташовані в античному театрі. Про це повідомляє Daily Sabah.

Зазначається, що раніше команда археологів вже очистила та відремонтувала 33 маски, відкопані за останні два роки, і підготувала їх до демонстрації. Як повідомляють археологи, окрім персонажів вистав у театрі, маски зображують античних богів і богинь, а також фігури тварин.

За словами професора Університету Памуккале Білала Седюта, стародавнє місто Стратонікея віком 3000 років, де виявили маски, має сліди всіх періодів історії. "Ми працюємо в старовинному театрі два роки. Під час наших розкопок ми знайшли 33 маски. Сьогодні ми розкопали ще 10. Сподіваємось, ми зможемо знайти всі маски в театрі у своїх місцях і розcтавити їх у первісному порядку", – сказав учений.

Відомо, що маски оточують сцену античного театру. "Коли люди приходили сюди в давнину, вони були вражені пишністю і пишністю театру ще до того, як увійти в нього. Ми повільно виявляли його багатство і пишність. Це також значення, яке люди надавали культурі, мистецтву та архітектурі", – висловився Седют.

Нагадаємо, нещодавно в Італії археологи виявили рештки двох чоловіків, які загинули майже дві тисячі років тому через виверження вулкана біля давньоримського міста Помпеї. Учені припускають, що рештки тіл належать рабу та його хазяїну.

Football news:

Arsenal have terminated their contract with Sokratis
Miranchuk will make his debut for Atalanta in the Serie A match against Udinese. He came on as a substitute 9 times
Rummenigge on the Euro: UEFA President thinks it would be wiser to host the tournament in one country
Nacho will not play with Alcoyano. Real Madrid defender has been in contact with a coronavirus infection
Cuadrado has recovered from covid and can play with Napoli
Inter have offered to rent Origi from Liverpool
Messi, Ronaldo, Neymar, Lewandowski and Ramos-in the symbolic team of the year from the UEFA website