Ukraine

У ВООЗ заявили, що офіційна кількість смертельних випадків коронавірусу є "заниженою"

Кількість летальних випадків COVID-19 у світі наближається до мільйона.

Офіційна кількість летальних випадків, пов'язаних із новою коронавірусною інфекцією COVID-19, ймовірно, є нижчою за справжній загальний показник. 

Про це у понеділок, 28 вересня, заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я, повідомляє CNBC.

Зазначимо, що за даними сайту університету Джона Гопкінса, станом на 02:00 за київським часом вівторка, 29 вересня, у світі від ускладнень коронавірусу померли понад 999,6 тис. хворих. Найбільше смертельних випадків,а саме 205 тис., зафіксували у США. У "трійці" антилідерів також перебувають Бразилія (понад 141,7 тис. померлих) та Індія (понад 95,5 тис. померлих).

Водночас голова ВООЗ з програми надзвичайних ситуацій Майк Раян стверджує, що ці показники, ймовірно, є "заниженими". 

"Коли ви щось підраховуєте, ви не можете порахувати це ідеально. Але я можу запевнити вас, що нинішні цифри, ймовірно, занижують справжні втрати COVID-19", - сказав він.

У виданні додають, що згідно дослідження, опублікованого в липні в JAMA Internal Medicine, кількість пов'язаних із коронавірусом смертей в США може бути недооціненою на 28%.

Водночас за прогнозами Інституту метрик та оцінки в системі охорони здоров'я, до 1 січня у США від ускладнень коронавірусної інфекції можуть померти понад 371 500 американців.

Тим часом представники ВООЗ у понеділок заявили, що світові доведеться "деякий час жити з COVID-19". Також вони закликали світових лідерів та представників сфери охорони здоров'я вдосконалити системи діагностики та охорони здоров'я, які дозволять краще реагувати на захворювання в майбутньому. 

Відео Коронавірус в Україні: до "помаранчевої" зони перейшла сотня населених пунктів

Кількість уражених коронавірусом від початку пандемії українців перетнула межу у 200 тисяч. За добу заразилися ще понад 2 600 людей. А уряд тим часом оновив карантинні зони. Відсьогодні у "помаранчеву" перейшла сотня населених пунктів. Серед них 6 обласних центрів: Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Хмельницький, Харків та Чернівці. Столиця відсьогодні переходить із "помаранчевого" на слабший - "жовтий" рівень небезпеки. У "червоній" зоні,  до якої раніше входили 14 міст та районів, тепер залишаються тільки 2 населені пункти. Це райцентр Бережани Тернопільської області і сам Тернопіль.  Незважаючи на це, школи, дитсадки та крамниці в обласному центрі відчинені, громадський транспорт їздить.

Коронавірус в Україні: до "помаранчевої" зони перейшла сотня населених пунктів

Football news:

La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters
Only Milan have not lost points this season in the top 5 of the European leagues. Aston Villa lost 0:3 in the
🎮 We made a game about Khabib - fight for him and try to fill up Geiji
Tebas about klasiko: the Game of the best teams in the world. The most important match of club football
Leeds forward Bamford scored a hat-trick. He has 6 goals in 6 Premier League games
Moyes on the spectators in the stadiums: People watch matches in cinemas, why can't they do it on the street?