Ukraine

У Житомирі мешканці багатоповерхівки протестували проти сміттєзбірного майданчика під будинком

У Житомирі мешканці багатоповерхівки протестували проти сміттєзбірного майданчика під будинком

У Житомирі мешканці багатоповерхівки протестували проти сміттєзбірного майданчика під будинком

Близько 30 мешканців багатоповерхівки по Лесі Українки, 38Б протестували проти встановлення біля свого будинку майданчику для збору сміття. Кажуть, що баки мають встановити за кілька десятків метрів від їх під’їзду, а там поруч дитячий майданчик і зона відпочинку.

Внутрішньопід'їздні сміттєпроводи мешканці багатоповерхівки заварили майже десять років тому, бо через них у будинку стояв постійний сморід, розповіла місцева жителька Зінаїда Данилко. Сміття виносили у баки, розташовані поруч, та коли майданчик для збору сміття почали облаштовувати біля їх будинку – вийшли на акцію протесту. Кажуть – тепер до них під вікна своє сміття зноситимуть жителі сусідніх будинків, і до квартир повернеться постійний сморід.

Зінаїда Данилко: "Це найменша територія – дивіться, де лавка ось поруч стоїть, діти – у них під носом буде сміття. Тому ми й постали тут. І колодязі ось каналізаційні, теплові – їх один за одним будуть проломлювати – і в нас без кінця води не буде, тепла не буде".

Після спілкування жителів багатоповерхівки із представниками міської ради вирішили, що баки встановлять в приміщеннях для збору сміття із сміттєпроводів у під’їздах.

Ігор Задорожній, в.о. начальника управління житлового господарства Житомирської міськради: "Хочемо зазначити, що перед тим, як закривати сміттєпровід, потрібно спочатку вирішити питання влаштування сміттєзбірного майданчика, щоб не порушувати інтереси інших людей. Співвласники багатоквартирного будинку 38А і 38Б готові відкрити власні сміттєкамери, аби розмістити там власні контейнери, як і користувались раніше. Тому з цим будинком ситуація вирішена, зараз ми пропрацьовуємо будинок 38 і потім будемо займатись будинком номер 40".

Автор: Дмитро Поліщук

Football news:

Pep Guardiola: Second place in the Premier League is more important than winning English cups
The 1966 world champion Jack Charlton has died at the age of 85
Smart ticket sales in Poland: roommates sit next to each other, social stations are created automatically, and attendance increases by 20%
A gay player from the Premier League wrote an anonymous letter published in The Sun: I hope that one day I will be able to confess. I feel trapped
Zinedine Zidane: what Courtois does in every game is phenomenal
Tottenham fans will launch a plane with a Levi banner-on the way out at the game with Arsenal
Zinedine Zidane: I would like VAR not to be used