Ukraine

Українська художниця презентувала виставку у штаб-квартирі ООН

Українська художниця презентувала виставку у штаб-квартирі ООН

11 березня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, за сприяння Постійного представництва України при ООН, українська художниця Ольга Кондрацька представила свою виставку сучасного мистецтва під назвою «Річка життя».

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Символічним є проведення цієї виставки в ООН напередодні Всесвітнього дня води, який відзначається щороку 22 березня. Такий захід є важливим для України саме в контексті привернення міжнародної уваги до проблеми водних ресурсів не лише в нашій країні, але у всьому світі», – наголосив на відкритті Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Крім Володимира Єльченка, участь у відкритті виставки взяли заступниця Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, представники Секретаріату ООН та дипломатичного корпусу.

Представляючи свою експозицію, Ольга Кондрацька привернула увагу до проблемт підвищення рівня води в океанах, пересихання річок та озер, браку питної води. За словами художниці, саме ці проблеми надихнули її на створення тематичної колекції. Із допомогою свого мистецтва вона прагне привернути увагу міжнародного співтовариства до глобальної проблеми водних ресурсів. Експозицію присвячено Всесвітньому дню води, який відзначається 22 березня.

Виставка триватиме з 11 по 22 березня. Вхід за перепустками ООН.

Football news:

Messi has a muscle injury. Tomorrow it will be known whether he will play with Lille
Mauricio Pochettino: I had problems when I said Messi should take the Golden Ball. Neymar and Mbappe asked why they didn't
Koeman was fired on the plane when Barcelona was flying home after the match with Rayo
A homophobic tweet was published on behalf of Shomurodov. Roma stated that the account is fake
Neymar on the words about the 2022 World Cup: I was misunderstood. I go out to every match as if he is the last
Lautaro has extended his contract with Inter until June 2026. There are no compensation now
Pochettino on Messi: Guardiola said he can play in any position. He has an exceptional ability to be anywhere on the pitch