Ukraine

Українські десантники поїхали на військові навчання до Німеччини

Львівські десантники представляють Україну на багатонаціональних навчаннях Saber Junction - 2020 - Українські десантники поїхали на військові навчання до Німеччини

Львівські десантники представляють Україну на багатонаціональних навчаннях Saber Junction - 2020

Фото: Міноборони

У Німеччині розпочалися багатонаціональні навчання Saber Junction-2020 за участю львівських десантників 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Навчання проходять на базі багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності в місті Хохенфельс. Залучені учасники з 17 країн. Україну представлятиме підрозділ 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, яка дислокується на Львівщині.

Весь особовий склад цього підрозділу має чималий бойовий досвід, набутий в бойових діях на сході України. Деякі з військовослужбовців брали участь в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, а також багатонаціональних навчаннях.

Зазначається, що український підрозділ, як і інші, проходив 14-денну обсервацію на території військової бази. Для безпеки учасників багатонаціональних навчань, військовослужбовців кілька разів було перевірено на Covid-19, результати - негативні.

Учора, 5 серпня, українські десантники отримали і приготували необхідне спорядження, а також почали заходи безпосередньої підготовки.

Saber Junction – це серія багатонаціональних навчань, які проводяться Командуванням підготовки 7-ї армії Сухопутних військ Збройних Сил США.

Football news:

Conte on 4:3 with Fiorentina: impressed with Inter's attack. We didn't have enough balance, we paid for it
Zidane about 3:2 with Betis: real can get better and will. A difficult game, but we believed in winning until the end
Dest said goodbye to the Ajax players and will fly to Barcelona today (Gerard Romero)
Vidal made his debut for Inter in the match against Fiorentina
Barcelona will only consider Zinchenko if Firpo leaves
The referee after VAR for a foul on Jovic removed defender Betis Emerson
Lampard replaced Kepu, but got 0-3 from West Brom in the first half. Then Chelsea got together and gave a comeback of the weekend: only the pupils scored