logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Українські правоохоронці затримали і передали ФСБ бійця "Правого сектора"

Українські правоохоронці затримали і передали ФСБ бійця "Правого сектора"
Військового "Правого сектора" Інгуша Тимура Тумгоєва передали російській ФСБ. Фото: Кramola

Українські правоохоронці затримали і передали російській ФСБ Інгуша Тимура Тумгоєва, який за попередніми даними воював на Донбасі у складі ДУК "Правий сектор".

Рішення про екстрадицію Тумгоева підписав заступник Генпрокурора України Євген Єнін. Про це повідомив народний депутат Ігор Луценко у Facebook.

"За поки не підтвердженою інформацією, підставою затримання його було нелегальне перебування на території України. Раніше Тумгоєв звертався по надання статусу біженця, але йому ДМС відмовила", - розповів Єнін.

Луценко зауважив, що ФСБ неодноразово зверталося з проханням про екстрадицію Тумгоєва. Росія звинувачує його в участі у сирійській війні.

"Правову допомогу Тумгоєву надавала Харківська правозахисна група. Там підтверджують затримання їх підопічного, і наголошують, що нині діє заборона Комітету ООН з прав людини на його екстрадицію", - пише депутат.

Зараз ви читаєте новину «Українські правоохоронці затримали і передали ФСБ бійця "Правого сектора"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO