Ukraine

Українським банкам нагадали про заборону російських банкнот і монет із Кримом – ЗМІ

Національний банк України поінформував українські банки, банківські асоціації та Національний оператор поштового зв'язку про перелік заборонених до використання в Україні грошових знаків Росії, до яких відносяться банкноти і монети, на яких зображений анескований Крим. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу регулятора.

За повідомленням, НБУ направив банкам лист, в якому нагадав про введені в обіг 2018 року грошові знаки Росії, заборонені для проведення валютно-обмінних і касових операцій в Україні. До них відносяться присвячена Чемпіонату світу з футболу FIFA-2018 пам'ятна полімерна банкнота номіналом 100 рублів, тому що вона містить на зворотному боці зображення території Росії разом із Кримом.

Окрім того, заборонена пам'ятна монета номіналом три рублі, присвячена Свято-Троїцького собору в Сімферополі.

У НБУ нагадали, що подібна заборона встановлена Інструкцією про ведення касових операцій банками в Україні та Порядком організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України.

Російський Центральний банк увів в обіг регулярні банкноти, на яких анескований Крим зображений як головний мотив. На лицьовій стороні нової зеленої 200-рублевої купюри зображено пам'ятник затопленим кораблям у Севастополі. У цьому місті в Криму розміщений російський Чорноморський флот.

Національний банк України заборонив фінансовим установам вести операції з купюрами, де зображені об'єкти з українськими територіями, які окупувала Росія.

Football news:

Lampard on 3-0 with Watford: a dry Win at home, three goals scored-Chelsea played very well
Pulisic on 3-0 with Watford: Chelsea needed this win. We are confident that we can get into the top 4
Rebic scored 9 goals for Milan in 11 Serie A matches
Mikel Arteta: getting Arsenal into the Champions League seemed impossible a few weeks ago
Бав Bayern won the gold double in Germany for the 13th time
Neuer provided an assist in the German Cup final with Bayer
Sarri about 4:1 with Torino: Juve had a false sense of security after a couple of goals