logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

«Укрпошта» призупинила доставку посилок в Китай через коронавірус. У той же час з Китаю посилки доставлятимуть, проте із затримкою

«Укрпошта» з 11 лютого тимчасово призупинила доставку посилок у Китай через скасування більшістю авіакомпаній рейсів у цю країну у зв’язку зі спалахом коронавірусу нового типу Covid-19. Усі прийняті посилки до цієї дати доставлять в Китай, проте термін доставки може змінитися.

У той же час у прес-службі компанії уточнили, що жодних заборон чи обмежень для переміщення товарів в чи з Китаю не вводили ні Всесвітня організація охорони здоров’я, ні Національна пошта Китаю.

«ВООЗ повідомляє про безпечність посилок. Люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження. Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано. У офіційних призначених поштових операторів-партнерів Укрпошти всі відправлення проходять сувору перевірку, рентген-догляд, заборонені чи небезпечні речі не приймаються та не випускаються за кордон», – повідомили в «Укрпошті».

Натомість відправлення з Китаю в Україну надалі доставлятимуть без обмежень, проте через скорочення кількості авіарейсів між країнами терміни транзиту пошти та посилок можуть збільшитися.

Нагадаємо, спалах коронавірусу Covid-19 зафіксували в грудні 2019 року в місті Ухань в Китаї. Вакцини від нього наразі не існує. Станом на 13 лютого кількість інфікованих перевищила 60 тисяч людей. Від коронавірусу нового типу померли 1310 людей, а вилікувалися – понад 6 тисяч.

Themes
ICO