Ukraine

Укрзалізниця підготувала план заходів для запобігання завезення коронавірусу

КИЇВ. 27 лютого. УНН. З метою профілактики завезення та поширення коронавірусу АТ "Укрзалізниця" підготувала план заходів, зокрема закупила медичні товари та облаштувала медичні пункти на вокзалах. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

"Укрзалізниця розробила оперативний план заходів з метою профілактики завезення та поширення захворюваності населення на COVID-19. Зокрема, проведені інструктажі персоналу, підготовлені засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах у разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань з метою перевірки підозри на коронавірус", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Укрзалізниця закупила 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок, понад 1 тис. захисних окулярів. Також закуповуються антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати.

"Загалом на 19 вокзалах облаштовані медичні пункти, обладнані необхідним устаткуванням та протиепідемічним майном для тимчасової ізоляції хворих", - йдеться у повідомленні.

Такі пункти розміщені на вокзалах станцій Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т. Шевченка.

"Також на п’яти вокзалах організовані приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань. Це вокзали станцій Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква", - йдеться у повідомленні.

За інформацією підприємства, наразі для недопущення розповсюдження вірусу на шляху слідування поїздів здійснюється вимірювання температури тіла пасажирів.

Нагадаємо, за інформацією МОЗ, найближчим часом в аеропортах та на залізничних станціях з'являться пам'ятки для українців, які відвідують країни, в яких зареєстровані випадки коронавірусу.