Ukraine

Укрзалізниця закупить ПЛР-тестування та ІФА-аналізатори

КИЇВ. 5 серпня. УНН. "Центр охорони здоров’я" АТ "Укрзалізниця" закупить послугу з проведення тестування на COVID-19 та медичне обладнання на 20 млн грн. Про це проінформували у пресслужбі підприємства, передає УНН.

Зазначається, що пройти тест на коронавірус зможуть всі співробітники національного перевізника, зокрема медичний персонал клінічних лікарень на залізничному транспорті.

Вказується, що медобладнання філія закупить на зекономлені на попередніх закупівлях кошти.

Йдеться про: дозатор лікувальних речовин, фібробронхоскоп, електровідсмоктувач (трахеальна система всмоктування), апарат рентгенівський діагностичний пересувний, газоаналізатор крові з можливістю визначення електролітів, глюкози та лактату та ІФА-аналізатори.

"Тема тестування на COVID-19 завжди була чутливою для мене і команди ЦОЗу.

...Наш обов’язок – це захист залізничників і тих, хто дбає про них, тобто медиків", - каже виконавчий директор філії ЦОЗ АТ "Укрзалізниця" Наталія Білинська.

І додає, що в п’яти з восьми відомчих лікарень УЗ є ІФА-аналізатори (рекомендований МОЗ аналог).

Послуга ж із ПЛР-тестування буде закуповуватися на аутсорсингу.

Як писав УНН, ІФА-тестування може вивести Україну із карантину, за умови його масового проведення. Так вважають інфекціоністи та пояснюють, що імунні до "ковіду" громадяни (знаючи про наявність у них антитіл) можуть безпечно для себе та оточуючих повертатися до роботи, особливо, коли вона передбачає значну кількість контактів. 

Також нагадаємо, рівень охоплення медиків ІФА-тестуванням в Україні залишається вкрай низьким.

Так, наприклад, на Івано-Франківщині ІФА-тестуванням на COVID-19 охопили всього 16% медиків, на Київщині - 10%, на Луганщині - 4%.

Football news:

Maccabi entered the Champions League without 11 players due to covid. UEFA allows you to play if there are 13 players from the application
Ole Gunnar Solskjaer: De Gea saved us for years, Henderson did the same today. Lingard played well
The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful
Juve have leased Morata from Atletico for 10 million euros with the right to buy out for 45 million
Barcelona and Atletico have agreed a move for Suarez (Fabrizio Romano)
At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan