Ukraine

Уникніть анемії і збільшіть рівень заліза у крові завдяки

Коли ми говоримо про анемію, ми зазвичай думаємо що це хвороба, але насправді, це протест нашого організму, коли щось іде неправильно. Медичне визначення цього стану, це слабка концентрація гемоглобіну у крові, що спричинена нестачею заліза. с

Симптоми:

Анемія також впливає на фізичний рівень і на психічний рівень і має вплив на емоції, спричиняючи щоденно багато проблем. Спеціалісти стверджують, що дієта є ключем для того, щоб запобігти такій патології, так само як і лікування.

Отже, продукти, які містять найбільшу кількість заліза:

У шпинаті також міститься клітковина, вітамін А, Б9. Так само, як кальцій і бета каротин. Разом ці елементи мають всі шанси побороти анемію. 100 грам шпинату містить 20% рекомендованої добової норми заліза.

Найбільша кількість заліза походить від продуктів тваринного походження, тому що воно абсорбується на 30% краще, ніж у рослинах. Ч ервоне м'ясо, печінка, морська їжа, блакитна риба - найбільш рекомендовані при анемії.

Мука є основним елементом раціону людей, починаючи з давніх часів, адже з неї робиться багато продуктів. Хліб утворюють з різних видів круп і він допомагає отримати біля 6% щоденної норми заліза всього за один шматок.

Одне яйце містить 1 мг заліза, а також натуральні поживні речовини, що необхідні для кісток та м'язів.

Гранат містить залізо і допомагає крові одразу його абсорбувати. Крім того, в ньому міститься багато вітамінів та мінералів, що дуже добре впливає на кров.

Сливи вважаються медичним фруктом завдяки великій кількості позитивних властивостей. Вони допомагають травленню і навіть запобігають запаленням, є джерелом енергії і фруктами з високою концентрацією заліза.

Цитруси мають не тільки високий вміст вітаміну С, що допомагає засвоєнню заліза.

У них міститься маленьке число жирів і дуже багато корисних якостей.

Помідори дуже складний фрукт і в ньому є все для того, щоб швидко подолати анемію, включаючи вітамін С, вітамін Е, та бета-каротин.

Орегано кориця перець Карі це головні постачальники заліза в організмі тому не забувайте додавати спеції до свого раціону

Тільки найцікавіше на каналах Facebook, Twitter, Google+ або Telegram, підписуйтесь і розповідайте друзям!

Football news:

Smart ticket sales in Poland: roommates sit next to each other, social stations are created automatically, and attendance increases by 20%
A gay player from the Premier League wrote an anonymous letter published in The Sun: I hope that one day I will be able to confess. I feel trapped
Zinedine Zidane: what Courtois does in every game is phenomenal
Tottenham fans will launch a plane with a Levi banner-on the way out at the game with Arsenal
Zinedine Zidane: I would like VAR not to be used
Tottenham – Arsenal. Who will win: Mourinho or Arteta?
Zinedine Zidane: if the referee gives a penalty, it means it is a penalty