Ukraine

Упродовж вересня у Львові демонтували 442 рекламні конструкції

Рекламних конструкцій у Львові стає менше. Упродовж літа в місті демонтували понад 700 рекламних конструкцій, що були розміщені незаконно, або термін дії дозволів на розміщення яких уже вийшов і не був продовжений. У вересні демонтували 442 рекламні конструкції. Про це повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР.

«Деякі конструкції власники демонтували добровільно, після одержання вимоги від нашого підприємства. Власник рекламної конструкції, оплативши витрати за демонтаж, транспортування та зберігання, може повернути демонтовану конструкцію. Але в разі повторного самовільного встановлення рекламного засобу, витрати на демонтаж, транспортування та зберігання такого рекламного засобу постійно відшкодовуються суб'єктом господарювання у п’ятикратному розмірі. Тому закликаємо підприємців оформити дозвільні документи на зовнішню рекламу та вивіски, а не рекламувати свій бізнес різноманітними незаконними шляхами», — зазначили в КП «Адміністративно-технічне управління».

До слова, перед примусовим демонтажем власнику конструкції надсилається вимога її узаконити або добровільно демонтувати, проте якщо підприємець не здійснює жодних кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то працівники КП «Адміністративно-технічне управління» демонтують її примусово.


Football news:

Ivanov will serve the match OF AZ-Rijeka in the Europa League. Rotor appealed his refereeing in the game with Loko
Gasperini on Ajax: it's not easy for everyone Against them. Atalanta made a great comeback
Real Madrid came away from defeat for the 8th time in a Champions League match, losing by 2 goals. The club has updated its record
Felix on red Bull's double: I enjoy playing in the Champions League the Most
Casemiro about 2:2 with Gladbach: The opponent entered the Real Madrid penalty area twice and scored twice. This is football
Guilherme about 1:2 with Bayern: Loko again showed that he can play against any opponent
Borussia Gladbach coach on Champions League: we could have had 4-6 points. We are not here just to participate