Ukraine

Уряд підтримав закон про право Ради звільняти главу НАБУ

НАБУ

Чинний керівник НАБУ буде здійснювати повноваження до призначення наступного

Кабінет міністрів України погодився наділити Верховну Раду України повноваженнями для звільнення/обрання директора Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в Telegram.

"Збереження незалежності НАБУ — ключова позиція для Уряду. Як і приведення всіх положень закону про його діяльність відповідно до норм Конституції. Уряд подасть до Верховної Ради зміни до відповідного закону, які розв’яжуть обидва ці питання. Зокрема, пропонуємо встановити повноваження Парламенту ухвалювати рішення про звільнення Директора Національного бюро з посади за наявності підстав чітко виписаних у законі", - написав Шмигаль.

Водночас чинний керівник НАБУ буде здійснювати повноваження до призначення наступного глави відомства. Наразі це Артем Ситник.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Окружний адміністративний суд Києва постановив, що директор НАБУ Артем Ситник повинен передати свої повноваження одному зі своїх заступників. На виконання рішення суд встановив термін 1 місяць.

Football news:

Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years