Ukraine

Уряд пропонує встановити повноваження ВР у питанні звільнення директора НАБУ – Шмигаль

Кабінет міністрів України пропонує встановити повноваження парламенту ухвалювати рішення про звільнення директора Національного бюро з посади – за наявності підстав, чітко виписаних у законі, заявив ввечері 26 листопада прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Збереження незалежності НАБУ – ключова позиція для уряду. Як і приведення всіх положень закону про його діяльність у відповідність до норм Конституції. Уряд подасть до Верховної Ради зміни до відповідного закону (про НАБУ – ред.) », – заявив Шмигаль, який скликав у четвер позачергове засідання уряду.

Він додав, що «важливим положенням запропонованого законопроєкту є позиція, що нинішній керівник НАБУ (Артем Ситник – ред.) продовжує здійснювати свої повноваження до моменту призначення нового керівника».

Наприкінці серпня Конституційний суд визнав неконституційним указ президента про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України. НАБУ назвало рішення Конституційного суду політично вмотивованим. Там заявили, що ухвала не означає звільнення Артема Ситника з посади директора бюро або скасування попередніх рішень.

Football news:

Klopp on 0:1 with Burnley: A real punch in the face. Losing this match was not easy, but Liverpool could
Atletico leads Real Madrid by 7 points in La Liga and has a game to spare
Liverpool do not win 5 matches in the Premier League in a row. Klopp's team repeated the worst streak in 4 years
Liverpool's 68-game unbeaten run at home in the Premier League has ended
Liverpool do not score 4 consecutive Premier League matches
Milik moves to Marseille. He was photographed with a shirt with the 19th number
Suarez scored 10+ goals in the league for the tenth time in a row