Ukraine

Уряд заслухав претендентів на мовного омбудсмена, кого призначать стане відомо після спецперевірки

У пресслужбі Кабінету міністрів 2 липня повідомили, що напередодні члени уряду заслухали кандидатів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови – Світлану Бронікову, Тараса Кременя та Святослава Літинського.

«Ці три кандидатури були подані, відповідно до чинного законодавства, Міністерством культури, Міністерством юстиції та Уповноваженим Верховної Ради з прав людини. Кандидати отримали по 5 хвилин на виступ в прямому ефірі, під час якого розповіли про своє бачення першочергових кроків на посаді Уповноваженого з захисту державної мови», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, після проходження спецперевірки кандидатами буде ухвалене рішення про призначення Уповноваженого із захисту державної мови.

У травні уряд звільнив Тетяну Монахову з посади уповноваженого із захисту державної мови (мовного омбудсмена). Наприкінці квітня вона повідомила, що звільняється після кількох місяців на посаді, бо секретаріат відомства, який їй доручили очолювати, так і не почав роботу та не отримав фінансування.

Посада мовного омбудсмена передбачена законом «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Football news:

Arsenal are investigating the transfer of Pepe for 72 million pounds. The club wants to find out if he overpaid
Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United knows how much it hurts to lose in the semi-finals. It's time for the leading players to prove themselves
Arsenal announced the departure of sports Director of Sunley
The Bayern coach who destroyed Barca. He was on Lev's staff at 7:1 in Brazil
Barcelona offered Pochettino a 1+1 contract. The club is in contact with Allegri and Henri
Call me Neptune. Ronaldo dived to a depth of 14 meters
Abidal may be dismissed from Barca after Setien. He supports the coach even after 2:8 from Bayern