Ukraine

В Індії зняли карантин, незважаючи на високий показник COVID-19

В Індії влада вирішила зняти карантинні обмеження, незважаючи на зростання захворюваності COVID-19. Сьогодні в країні відкрився Тадж-Махал і школи.

Про це пише «Радіо Свобода».

Країна з населенням в 1,3 мільярда входить в список лідерів за кількістю випадків COVID-19. Незважаючи на те, що кожен день там фіксують близько ста тисяч нових хворих, влада зняла обмеження, введені в березні.

Школу дозволили відвідувати учням у віці 14-17 років, але остаточне рішення повинна приймати місцева влада. Влада в Делі, штатах Гуджарат, Керала і Уттар-Прадеш заявила, що ще рано починати знову заняття.

Сьогодні вранці для відвідування відкрили Тадж-Махал, але з деякими обмеженнями. За статистикою в Індії зареєстровано понад 5,4 мільйона випадків зараження коронавірусом. Щодня близько мільйона громадян проходять тести на COVID-19.

Насправді захворюваність в країні набагато вище, уточнює видання. Близько 25% населення країни вже мають антитіла до коронавірусу, ймовірно, вони перехворіли на COVID-19 ще раніше.

Україна посіла друге місце в Європі і 16 у світі за добової смертності від коронавируса за 19 вересня (48 летальних випадків). За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, 22 області та Київ не готові до ослаблення карантину. Пом’якшувати обмеження МОЗ рекомендує тільки в Кіровоградській і Херсонській областях.

Кількість хворих COVID-19 в світі склала майже 31 мільйон. Лідером серед держав по захворюваності залишаються США, там зареєстровано 6 799 266 випадків.

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi