Ukraine

В Ірані закликають заборонити весілля через коронавірус

Президент Ірану Хасан Рухані висловив ідею, що наразі в Ірані потрібно заборонити усілякі масові зібрання. Під заборону підпали весілля, поховання і конференції.

Масові заходи заборонять через стрімке зростання кількості нових випадків коронавірусу в Ірані, повідомляє видання Walla!

На таке радикальне рішення вплинуло зокрема те, що за останню добу в Ірані від коронавірусу померли 188 осіб. Загалом за добу спостерегли понад 2000 нових випадків коронавірусу.

Водночас Рухані наполягав на тому, щоб економіка країни залишалася в активній фазі, адже раніші обмеження і лок-даун призвели до поширення безробіття та падіння національної валюти.

Незабаром після виступу Рухані джерело в Тегеранської поліції повідомило виданню, що правоохоронці вдалися до закриття бенкетних залів в Тегерані.

Іран станом на 11 липня посідає 9 сходинку в рейтингу поширення COVID-19. Тривалий час протягом березня-квітня Іран входив до трійки найбільш уражених коронавірусом країн. Після стабілізації ситуації, жорсткий карантин тут скасували, однак ситуація стрімко пішла на погіршення.

Ризики заразитися коронавірусом
Ризики заразитися коронавірусом
Де найбільший ризик заразитися коронавірусом / Інфографіка 24 каналу

Football news:

Lewandowski on Chelsea: They are playing very well, but we are Bayern
Juventus wanted to sign defender Akieme, but Barcelona refused
Lazio has agreed with Mayoral and will offer real 15 million euros
In Romania, a special champion: everything was decided in the match, the format of which was chosen 3 hours before the whistle
Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him
Chelsea will compete with Everton for Regilon. Real Madrid is ready to sell him