Ukraine

В Москві у відділенні банку захопили заручників (відео)

pПоліція прибула до відділення банку в Москві, де заручник захопив людей/p - В Москві у відділенні банку захопили заручників (відео)

Поліція прибула до відділення банку в Москві, де заручник захопив людей

У Москві невідомий взяв у заручники кілька людей у відділенні банку на Земляному валу. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Згідно з інформацією Telegram-каналу Baza, в правоохоронні органи звернувся співробітник банку і повідомив, що у відділенні перебуває чоловік, який заявив про мінування будівлі.

Зазначають, що чоловік взяв в заручники чотирьох співробітників банку та одного відвідувача. На місце прибули поліцейські.

Повідомляють також, що чоловік, який захопив відділення Альфа-банку в Москві, одягнений в костюм Delivery Club, за спиною у нього був фірмовий рюкзак. Очевидець події розповів,  що чоловік заявив, що він замінований. «Головні двері заблоковані клієнтом. Чорний вхід відкритий. Він стверджує, що у нього з собою бомба. Юнак - росіянин, до 35 років », – зазначив очевидець.

З’явилася інформація, що чоловіка звати Федір,  1993 року народження. Вимог він не висунув і поводився спокійно.

Інші ЗМІ пишуть, що чоловік, який захопив заручників, вимагає велику суму грошей. Силовики оточили будівлю відділення банку.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у Японії озброєний ножем чоловік захопив заручників.

Football news:

President of Brescia on the restart of Serie A: a Crazy decision. It is dangerous to resume the tournament by playing three matches in a week
Sandro Rosel: Neymar is the best player in the world after Messi. I would try to sign him to Barca
The next season of La Liga wants to start on September 12
In Austria, the club was stripped of 6 points for violating the training Protocol. This may deprive him of the championship
Matches of the 1/4 final of the FA Cup will be held on June 27-28, the final – on August 1
Jamie Carragher: Manchester City are the Champions League favourites. Liverpool relegated, Barcelona is not the same
Barcelona agreed with Lautaro's agents on a salary of 12 million euros