Ukraine

В МЗС України назвали умову початку діалогу з опозицією Білорусі

В МЗС України назвали умову початку діалогу з опозицією Білорусі
В МЗС думають про зустріч з опозицією Білорусі. Фото: РБК

Перш ніж вступити в діалог з білоруською опозицією, треба почути їхню позицію щодо України, російської агресії та окупації Криму.

"Україна веде постійний діалог з білоруським народом - обмінюється словами підтримки, приймає рішення на підтримку білоруського народу, це теж діалог. Ми готові вести діалог із лідерами білоруської опозиції. Але як міністр закордонних справ я маю, перш ніж вступити в цей діалог, чітко переконатися: якою буде позиція цих людей стосовно України, стосовно російської агресії, окупації Криму в разі, якщо вони прийдуть до влади", - глава МЗС Дмитро Кулеба сказав у коментарі програмі "Свобода слова Савіка Шустера".

Міністр запевнив, що Україна в жодному разі не буде втручатися у внутрішні справи Білорусі, але хоче чітко розуміти, яку політику сповідуватимуть лідери опозиції, якщо вони стануть владою.

У Білорусі тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня, на яких переможцем було оголошено Олександра Лукашенка. Євросоюз і Україна заявили, що не визнають його легітимність.

Зараз ви читаєте новину «В МЗС України назвали умову початку діалогу з опозицією Білорусі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Klopp on the Premier League calendar: No matter what I say, it won't help. Waste of time
Barcelona paid tribute to Maradona with a minute of silence before training
Benzema does not train in the General group and works indvidiualno
Did you see the shape you wanted to draw? Victory twice tried to support Dzyuba with graphics in the sky, the first attempt was forbidden by the dispatcher
Aspilicueta on the match against Tottenham: Chelsea always want to be the no 1 club in London
Tebas on Messi: I Want to see Leo in La Liga as well as Mourinho, Pep, Klopp, Ronaldo
Farewell to Maradona in Argentina: there were only relatives, buried next to their parents