Ukraine

В Одесі топові клуби збирають сотні людей без масок і дистанції: обурливі кадри

Одеські популярні клуби продовжують працювати після 23:00, порушуючи карантинні обмеження. А відвідувачі розважаються без масок та не дотримуються дистанції.

Правоохоронці за час проведення рейдів, які почались з 25 травня, склали 152 адміністративних протоколів за порушення карантину в таких закладах. Про це розповів голова одеської поліції Олег Бех під час брифінгу, пише 24 канал.

За інформацією видання місцевого видання "Пушкінська", серед порушників – популярні нічні клуби на узбережжі Park Residence, "Ібіца", "Ітака", "Вестерн", Red Line і ресторан Solo.

Різні телеграм-канали публікують відео з величезним скупченням людей без масок та дотримання дистанції в розважальних закладах. Ба більше, в клубі "Ібіца" засвітився популярний хореограф Влад Яма, який святкував 10 липня свій день народження.

Голова одеської поліції також повідомив, що відвідувачів закладів за порушення заборон штрафують рідко, зазвичай карають адміністраторів та персонал.

Football news:

Barcelona and Bayern have won the Champions League 10 times. 6 other participants of the 1/4 final of 0 cups
Gennaro Gattuso: Napoli fell asleep for half an hour and gave Barca victory. We dominated and hit more often
Lewandowski finished off Chelsea: 2 goals and 2 assists. His statistics this season are more than space
Barca flick: Not focusing on Messi. We want to show our strengths
Lewandowski scored 7 (3+4) points in two games with Chelsea and participated in all of Bayern's goals
Messi has been scoring in the Champions League for 16 years. More only have Raul-17
Luis Suarez: the main Thing is that Barcelona goes further. Bayern are one of the candidates to win the Champions League, just like other teams