Ukraine

В США хакери вивели з ладу мережу компаній медичних послуг

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Комп'ютерна система американської компанії Universal Health Services, що нараховує понад 400 медичних установ, стала об'єктом нападу хакерів, які потребують викупу. Про це повідомив у понеділок телеканал NBC з посиланням на джерела з числа співробітників компанії, передає УНН.

За даними одного такого джерела, характеристики кібератаки "виглядають як вимога викупу". Невідомі в минулі вихідні використовували шкідливу програму, яка, вразивши комп'ютерну систему Universal Health Services, почала шифровувати файли. Зазвичай хакери вимагають заплатити викуп в обмін на пароль, що дозволяє розшифрувати ці файли.

За даними джерел телеканалу, часом для диверсії були навмисно обрані вихідні. У ці дні в медустановах присутньо мало технічного персоналу, здатного оперативно відреагувати і звести наслідки кібератаки до мінімуму. В даному випадку лікарям і медсестрам довелося перейти на паперову технологію, заповнюючи необхідні бланки від руки.

Universal Health Services є однією з найбільших в США приватних компаній, що надають послуги в галузі охорони здоров'я. Штаб-квартира підприємства розташована в штаті Пенсільванія, кількість співробітників за станом справ на минулий рік досягало 90 тис.

Football news:

Umtiti on leaving Barca: there Were contacts with Lyon, but nothing concrete
Calm down, dad, I'm not on the field yet! 😂 . Rodrigo joked about Modric's pass in the out when the Brazilian came on as a substitute
Luka Modric: I'm too old to go back to Tottenham. I want to play for a few more years
Adama Traore: I don't think speed is related to skin color
Riyad Marez: If I went to Marseille, they decided that I was not good enough
Defoe scored the 300th goal of his club career. It's been 20 years since his first ball
Gattuso on 2:1 with Benevento: Napoli played too predictable before the break