logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В Україні планують збільшити штрафи за неправильне паркування авто – законопроєкт

Парковку заборонено
Парковку заборонено 032.ua

У проєкті закону пропонується змінити розмітку, яка використовується для позначення заборони зупинки,

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, у якому пропонується збільшити штрафи водіям за порушення правил дорожнього руху. Про це йдеться на сайті парламенту.

"Законопроєкт спрямований на вдосконалення механізму притягнення до відповідальності осіб, які допустили порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів. Крім того, законопроєкт збільшує санкцію за відповідні правопорушення, а також санкцію за зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю", – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

За стоянку в забороненому місці пропонується збільшити штраф з 510 грн до 3400 грн. За зупинку на місцях для водіїв з інвалідністю передбачається штраф 34 тисячі грн. На таку ж суму передбачається штраф автомобілістам, які без підстав використовують знак "водій з інвалідністю".

Також у законопроєкті пропонується змінити розмітку. Зокрема зробити більш контрастною хмарно жовту лінія, яка використовується для позначення заборони зупинки.

Нагадаємо, з 1 лютого 2019 року у Києві почали працювати інспектори з паркування автомобілів.

Themes
ICO