Ukraine

В Україні з’явиться найбільша в Європі лижна фабрика

У вінницькому індустріальному парку розпочинається будівництво найбільшого в Європі підприємства з виробництва гірськолижного спорядження.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на інформацію Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Вказується, що проєкт реалізується австрійською компанією HEAD International Holding GmbH в межах вінницького індустріального парку «Вінтер Спорт». Сума інвестицій складає майже 90 млн доларів, завод має дати першу продукцію у ІІ кварталі 2023 року. Щороку підприємство виготовлятиме 500 тис. одиниць лиж, лижних черевиків (650 тис. од.) та лижних кріплень (1,3 млн од.).

Нагадаємо, світовий виробник спортивних товарів Head викупив на території Вінницького індустріального парку ділянку землі. На ній буде побудований один з найбільших в світі заводів з виробництва зимового спортивного спорядження.

Раніше повідомлялося, що німецький концерн Bayer запустив в Україні завод з виробництва сільгоспкультур. Також цієї осені в Хмельницькому має стартувати виробництво деталей для Volkswagen від німецько-японської машинобудівної компанії Sumitomo Electric Bordnetze. А найбільший німецький хімвиробник відкриє завод в Україні.

Football news:

Scotland coach Clarke: There were a lot of good moments during the group stage, but no points scored
England are the most boring group winners in history. Two goals were enough! And at the World Cup, the Italians once became the first even with one
Dalic - to the fans after reaching the Euro playoffs: You are our strength, and we will be your pride
Modric became the youngest and oldest goalscorer in Croatia at the Euro
Czech Republic coach Shilgava: We came out of the group and fought with England for the first place. We got what we wanted
Gareth Southgate: England wanted to win the group and continue to play at Wembley-and it succeeded
Luka Modric: When Croatia plays like this, we are dangerous for everyone