Ukraine

В уряді заявляють про чіткі сигнали виходу із коронавірусної кризи

Прем'єр вважає, що перші результати реалізації програми стимулювання економіки України дають підстави очікувати на подальше відновлення економічного розвитку.

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що є чіткі сигнали про вихід України із кризи, спричиненої карантинними заходами. Свідченням цього є зростання надходжень та фінансування видатків з державного бюджету.

Про це міністр сказав під час наради глави держави з представниками Кабінету міністрів, повідомляє Офіс президента. 

За словами Марченка, у травні план з доходів держбюджету виконано на 100%, у червні - на 105,5%. Це відбулося, зокрема, завдяки ефективній роботі Державної податкової служби. Крім того, митниця виконала планові показники в червні.

Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що перші результати реалізації програми стимулювання економіки України для подолання наслідків COVID-19 дають підстави очікувати на подальше поступове відновлення економічного розвитку.

Очільник уряду додав, що вперше за часи незалежності в Україні відбувається масштабне будівництво доріг.

Також уряд планує схвалити проєкт постанови, який передбачає збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку, з двох до двох з половиною розмірів прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, у червні Міжнародний валютний фонд попередив, що Україна може не швидко оговтатися від економічного спаду, викликаного коронавірусом. Відновлення економіки може затягнутися до 2024 року.

Football news:

Dinamo Brest will play Astana, Celtic will play CR Reykjavik in the 1st round of Champions League qualification
Ronaldo can move to PSG. Mendes communicated with Leonardo (Foot Mercato)
De Ligt will miss 2-3 months due to shoulder surgery
Nagelsmann about the comparisons with Pep, Mourinho and Klopp: They are much more successful. I didn't win anything of note
Pochettino can take charge of Roma (As)
Alessandro Del Piero: Pirlo has everything to achieve more success than Zidane
Klopp about the victory in the Premier League: because of tears, he could not talk to his wife. For the first time I cried and couldn't stop