Ukraine

Вагітну жінку везли на "швидкій" по вибоїнах: її підкидало на носилках

Вагітну жінку везли на "швидкій" по вибоїнах: її підкидало на носилках
Олену Дяченко, яка на 7 місяці вагітності, везли в неопалюваній машині швидкої допомоги. На неї ніхто не звертав уваги, а лікарка, яка повинна була супроводжувати, сиділа в кабіні з водієм. Вагітну в цей час підкидало на ямах Фото: tsn.ua

На Київщині вибухнув скандал зі швидкою допомогою. Вагітну жінку із загрозою передчасних пологів везли по до столичної лікарні по жахливій дорозі.

Олену Дяченко, яка на 7 місяці вагітності, везли в неопалюваній машині швидкої допомоги, пише obozrevatel. На неї ніхто не звертав уваги, а лікарка, яка повинна була супроводжувати, сиділа в кабіні з водієм. Вагітну в цей час підкидало на ямах.

"Я була у Фастівському пологовому будинку. Нічого поганого про нього сказати не можу. Але завідувачка пологового відділення сказала, що потрібно їхати до Києва, оскільки у мене загроза передчасних пологів, відшарування плаценти, а у них реанімації для новонароджених немає", – розповіла Олена.

Їхати на автомобілі з чоловіком лікарка заборонила, можна було тільки в супроводі медика. Жінку відправили на машині швидкої допомоги і вона заплатила 800 гривень за пальне. У кузов разом із нею сіла жінка, у кабіну до водія – ще дві жінки.

"Я думала, що зі мною в салоні їде лікарка, до якої я можу звернутися, коли потрібно. Але, виявилося, що це не так. Водій поїхав не асфальтованою дорогою, а якоюсь об'їзною, по вибоїнах. Мене кілька разів просто підкидало, а потім я падала назад на носилки. Я дуже вдарилася грудною кліткою, вже не кажу про живіт" — розповіла Олена.

Виявилося, що водій підвозив до Борової жінку, яка сиділа в салоні. Лікарка у кабіні водія навіть не поцікавилася, чи все з вагітною добре.

В обласну лікарню жінка приїхала вже в жахливому стані, її відразу відправили на УЗД, перевірили серце. Після цього стали оформляти.

Головний лікар Фастівської центральної лікарні Андрій Герцун заявив, що ніякої загрози для малюка не було, а стан вагітної – задовільний, тому і відправили її в обласну лікарню планово, а те що з породіллі взяли 800 гривень пояснив дефіцитом коштів. Пасажирів у швидкій він назвав медичними працівниками.

У селищі Нижні Сірогози на Херсонщині під час пологів померла 36-річна породілля, її новонароджена донька – наступного дня. Родичі запевняють, що жінка не мала жодних патологій, а народжувала уже втретє. Вони вважають, що медики проявили службову недбалість.

Football news:

Berg reached the Champions League group at 34 - probably the last one in his life. And I chewed out that very victory for Krasnodar
Ronaldo scored the 750th goal of his career. 450 of them are for real
Chiesa scored for the first time for Juventus-Dynamo Kyiv
Griezmann scored for the first time in 3 consecutive games for Barca. He has 5 goals in his last 7 matches for the club
Braithwaite has scored 5 (4+1) points in Barca's last 3 games. He had not scored in 13 games before
Pavel Nedved: Juventus doesn't depend on Ronaldo. Any team will miss such a player
Holand and Jan will not play Lazio due to muscle injuries