Ukraine

Вакцина-претенднт: які результати щеплення проти коронавірусу добровольців

Німецька BioNTech і американський фармацевтичний гігант Pfizer оголосили попередні результати розробки вакцини від коронавірусу. Відносно невеликі дози препарату BNT162b1 після введення в людський організм здатні виробляти антитіла в тому ж обсязі або більше, як у випадку природного формування антитіл після одужання від COVID-19.

Попередні результати випробувань потенційної вакцини від коронавірусу BNT162b1 опублікувало керівництво компанії BioNTech, яка разом з Pfizer працює над розробкою довгоочікуваного препарату, який формуватиме імунітет до SARS-CoV-2, пише науковий журнал Scince Alert

Позитивні результати 

Так звана фаза ½ продемонструвала, що вакцина не токсична і запускає імунну реакцію, яка готує організм до протидії вірусу.

Всього у випробуваннях брали участь 45 добровольців у віці від 18 до 55 років, вони отримали по дві дози препарату – вакцини або плацебо – з різницею у 21 день.

У частини учасників після введення другої дози вакцини підвищилася температура. Така реакція була очікуваною та головне, що у добровольців з'явилися ті ж антитіла до коронавірусу, що і у перехворілих на COVID-19, в тому ж або більшому обсязі.

Дія вакцини

Перспективи вакцини

У разі якщо BNT162 успішно пройде всі випробування, Pfizer готова випустити на ринок не менше мільйона доз вже до кінця цього року, а в наступному довести виробництво до сотень мільйонів доз.

Всього за даними ВООЗ, у світі працюють над 141 прототипом вакцини проти 

Football news:

Cesc about Casillas: You are a mirror to look into
Lone mascots are another symbol of the year
Casemiro: bale is the top 3 in the world at his best level. But we must admit that he is not in the best shape right now
Ferran Torres: Every player wants to be in the attacking team, and city are one of the most attacking teams in the world
Manchester City have announced the transfer of Ferran Torres from Valencia
German Count Zeppelin, heated underpants and Herbert Chapman. The final that started the great Arsenal of the 1930s
Klopp has signed a contract with adidas. Liverpool have an agreement with Nike