logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
Купить трафикКупить трафик
star Избранное: Tag Tag Tag Tag Tag
Купить трафикКупить трафик
Ukraine

Вбивство Окуєвої: суд обирає Редькіну запобіжний захід

У вівторок, 14 січня, Святошинський суд Києва почав обирати запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Аміни Окуєвої - Ігорю Редькіну. Про це із зали суду повідомляє журналіст Insider.

Підозрюваного завели у бокс для затриманих в кайданках на руках з одягнутим поверх голови капюшоном. Весь конвой, який перебуває у залі суду - з автоматами.


Редькін одразу продемонстрував відсутність двох пальців на правій руці. Мовляв, через це стріляти він не міг.

Його дружина заявила журналістам, що її чоловік немає відношення до вказаного злочину.

"Мій чоловік невинний, нехай слідство розбирається", - сказала вона. Від подальших коментарів відмовилася.

За її словами, Ігор Редькін - бізнесмен, володіє декількома легальними бізнесами. Він сам додав, що працював гендиректором IT-компанії.

"Мене затримали біля дому, я їхав від лікаря. Там мені робили МРТ. За мною давно слідкували, вони знали, де я був", - сказав Редькін.

Де саме він був у день вбивства Окуєвої, каже, що згадати не може.

Після початку слухання адвокати Редькіна просили суд проводити засідання у закритому режимі, оскільки боялись розголошення персональних даних підзахисного. Про це заявили обидва адвокати - Марченко та Реус.

Прокурор Дядюк заперечувала. Зрештою, суд ухвалив проводити засідання з представниками ЗМІ.

Нагадаємо, 30 жовтня 207 року автомобіль, у якому перебували Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв, обстріляли на залізничному переїзді біля селища Глеваха в Київській області. Окуєва та Осмаєв саме поверталися до Києва з іншого регіону. За кермом був Осмаєв.

Прокурори. Фото: Герман Крігер

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Темы
ICO