Ukraine

Вчителі не повинні думати про те, де і як підзаробити: Зеленський про зарплати педагогам

Президент України висловив сподівання, що до кінця його каденції поліпшаться умови оплати праці українським вчителям. Він заявив, що вчителі не повинні шукати собі підробіток.

Глава держави вважає, що ситуація з зарплатами педагогів зміниться на краще. Так він сказав під час зустрічі з випускниками, які отримали найбільше балів на ЗНО.

Зеленський зазначив, що успішність учнів залежить не тільки від власної працьовитості та наполегливості, а й від їхніх батьків, учителів та репетиторів.

За його словами, українські вчителі повинні більше заробляти, і під кінець каденції всі повинні це відчувати. "Люди, які передають знання, мають бути щасливими та не думати про побутові речі або те, де і як підзаробити", – заявив він.

Зазначимо, що до карантину 74 тисячі молодих вчителів, які мають стаж роботи до 10 років, у 2020 році мали б отримати по 21 тисячі гривень разової щорічної допомоги. Однак, в оновленому "антикризовому" бюджеті на 2020 рік обіцяних раніше "підйомних" грошей немає.

Про що випускники говорили на зустрічі з Зеленським

Football news:

Godin will terminate his contract with Inter and move to Cagliari (Fabrizio Romano)
Wolverhampton made red and green uniforms to make the 12 Portuguese players at the club feel good. New level of care 🔴 🟢
Jose Mourinho: I have too many players at Tottenham. I don't like it
FIFA allowed players to change the national team if they played one official match other than the world Cup
Tiago is still in Liverpool: he came for a new challenge, and Klopp won't even have to sell anyone
Tiago on moving to Liverpool: I Want to win as many trophies as possible. I will give my heart to the field
Ex-agent of Levandovsky sued the player's company and demands about 9 million euros