Ukraine

Великий розпродаж: Мін'юст планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць

Окрім законсервованих в’язниць з молотка будуть пускати і чинні, ті, які не відповідають санітарним нормам, кажуть у Мін'юсті.

Міністерство юстиції України планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць. У четвер, 6 серпня, показали перший такий об’єкт - Ірпінську колонію легкого режиму.

Будівлею давно вже не користуються. Найближчими тижнями експерти оцінять її вартість і виставлять на електронний торговий майданчик.

Окрім таких законсервованих в’язниць з молотка будуть пускати і чинні, ті які не відповідають санітарним нормам, кажуть у Мін'юсті. Всіх засуджених переводитимуть до інших тюрем.

Увесь великий розпродаж планують закінчити за 10 років і заробити на ньому мільярд гривень. За ці гроші обіцяють будувати нові сучасні в’язниці на околицях міст. Але уникають подробиць, де саме, скільки заплановано об'єктів, і у що обійдеться будівництво.

"В нас надлишкове майно, такого надлишкового майна є дуже і дуже багато. Тому перший крок нашої оптимізації - це продаж заморожених активів, як ось цей виправний центр", - повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Відео Буцегарні на продаж: Мін'юст планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць

Міністерство юстиції планує виставити на продаж близько сотні закладів відбування покарання. Сьогодні показали перший такий об’єкт - ірпінську колонію легкого режиму. Будівлею давно вже не користуються. Найближчими тижнями експерти оцінять її вартість і виставлять на електронний торговий майданчик. Окрім подібних законсервованих в’язниць, з молотка будуть пускати і активні, які не відповідають санітарним нормам. Всіх засуджених переводитимуть до інших тюрем. Увесь великий розпродаж планують закінчити за 10 років і заробити на ньому мільярд гривень. За ці гроші обіцяють будувати нові сучасні в’язниці на околицях міст - але уникають подробиць.    

Буцегарні на продаж: Мін'юст планує виставити на аукціон близько сотні в'язниць

Football news:

Valery Karpin: Maccabi is a playing, pressing team. It is very dangerous to let her do everything
Barcelona will make one last attempt to sign Lautaro
Lingard's agents are in talks with clubs from England and Europe
Boateng said he dyed his hair purple because he lost an argument to a friend
Bayer loaned defender Aryas from Atletico
Van de Beek on trophies: Manchester United will fight for everything
Koeman feels the mistrust because of the situation in Barcelona (Marca)