Ukraine

Вибух в Бейруті: капітан судна розповів про арешт 2750 тонн аміачної селітри

Капітан російського судна Борис Прокошев, який привіз в Бейрут 2 750 тонн аміачної селітри, яка вибухнула 4 серпня, розповів, чому їх утримували в Лівані та арештували вантаж.

Джерело: Сибір.Реалії

Деталі: Він розповів, що у вересні 2014 року аміачну селітру вивантажили з арештованого судна. Причиною затримання була несплата власником судна портових зборів. Одразу виявилося, що цей власник не платив зарплатню минулій команді – і частина людей покинули корабель.

Влада Лівану відмовилася випускати капітана, старшого механіка, третього механіка і боцмана. Тому їм довелося жити 11 місяців на кораблі у порту. Прокошев розповів, що їм не дали ні грошей, ні продуктів – їх годував порт.

Капітан-росіянин каже, що щомісяця писав президенту своєї країни Володимиру Путіну.

Пряма мова Прокошева: "Я писав щомісяця Путіну. Писав, що нам тут гірше, ніж в ув'язненні. Ув'язнений знає, коли він вийде, а ми не знаємо, коли нас випустять! І чи відпустять взагалі!

Відповіддю була відписка: "ваше звернення відправлено в МЗС". Консульство мені сказало: "що ти хочеш, щоб Путін надіслав спецназ, щоб тебе тут боєм звільняли?".

Деталі: Вкінці-кінців члени екіпажу самі продали паливо та найняли адвоката, який подав до суду на владу Лівану. Країна не мала права утримувати росіян, тому їх відпустили.

Арештована з корабля селітра залишалася у порту Бейрута до цього часу.

Передісторія:

Football news:

In 2011, Abramovich bought 50% of the rights to the player who played against Chelsea in the Champions League. But there will be no consequences
Chelsea have conceded the most away goals in the Premier League since the start of last season - 42
Koeman convinces BarSU to buy Depay. Barcelona manager Ronald Koeman still wants to see Lyon forward Memphis Depay in the team
Hasselbaink on Tiago Silva: He's still a little out of shape. Surprised to see him start
The 43-year-old captain of Montpellier plays 30+ matches every season. He doesn't drink alcohol and doesn't go to night clubs
Luis Suarez: I came to Atletico for trophies
Silva's mistake led to West Brom's goal. Tiago - Chelsea captain in his debut match in the Premier League