Ukraine

Відео: у Чернівцях хворих з COVID-19 медсестри змушені носити у реанімацію на простирадлі

В обласній чернівецькій лікарні, де весною вилікували першого в Україні хворого на COVID-19, до цього часу медикам доводиться працювати у жахливих умовах.

Як повідомляє Українська правда, у Чернівецькій обласній лікарні жінкам-медикам доводиться самотужки на руках переміщати пацієнтів з коронавірусом з інфекційного відділення до реанімації, бо каталку не можна використати через ремонт біля будівлі. Носять ушістьох, бо ще треби тримати кисневі подушки.

В інфекційному відділенні, одному з двох, де лікують пацієнтів з COVID-19, немає душу та кімнати відпочинку для лікарів. При цьому працівниці лікарні без захисних костюмів контактують з хворим. Пояснюють все тим, що вже вже перехворіли на COVID-19, а у тих костюмах, що є, неможливо відпрацювати зміну, та й вони не захищають. Початок епідемії лікарі інфекційного відділення зустрічали в зелених протичумних костюмах і працювати в них було простіше за нинішні. Після протичумних були халати, які зав’язувались на спині, прогумовані костюми і врешті нинішні – на дотик щось середнє між тканиною і поліетиленом. Медики, які їх одягали, все одно захворіли, «Ми вдягали їх в лютому, березні, квітні, і що це нам дало? – каже завідувачка інфекційного відділення Валентина Миндреску. – Все одно захворіли. І так само всі наші колеги – середній, молодший персонал».

 

Тим часом, Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволить використати кошти з Фонду боротьби з коронавірусом для виробництва серіалів.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу підтвердили 7474 нових випадків коронавірусу. Найбільше нових випадків зараження підтвердили в Харківській (+635), Одеській (+567) областях, Києві (+563), Дніпропетровській (+497), Львівській (+398) та Чернівецькій (+392) областях.

МОЗ очікує зростання захворюваності коронавірусом.

Міністерство охорони здоров’я констатувало, що жоден регіон України не відповідає вимогам для послаблення карантину. В Україні зайняті 61,1% лікарняних ліжок для пацієнтів з підозрою або підтвердженою COVID-19 хворобою. Найскладніша ситуація – в Одеській, Луганській і Запорізькій областях.

Football news:

Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better
De Bruyne will sign a 5-year contract with Manchester City. He entered negotiations after Pep extended his contract
Tiago will miss a few more weeks. The knee injury was more serious than expected
Suarez will not play against Bayern. He again tested positive for coronavirus