Ukraine

Відносин не буде: що чоловікам не подобається в жінках

  Чоловікові комфортно з тією жінкою, яка знає собі ціну.
Чоловікові комфортно з тією жінкою, яка знає собі ціну.

Чому одних жінок чоловіки готові наполегливо добиватися, а кілька побачень з іншими не викликає бажання продовжувати стосунки?

Якщо він не передзвонює і не відповідає на повідомлення, можливо, його щось злякало, пише psychologies.ru.

1. Минуле тягне вас назад

Усім доводиться час від часу стикатися з труднощами. Уявіть, що це валізи, якими ми обростаємо по мірі руху життєвим шляхом. Одні, продовжуючи подорож, здають їх в багаж, інші воліють тягнути і розповідати про вміст. Чоловіки, які налаштовані на пошук відносин, намагаються уникати попутників, які скаржаться на долю. Чоловіки допоможуть нести важке, але лише за умови, що ви самі випромінюєте легкість.

2. Ви не приваблюєте його фізично

На початку відносин чоловіками рухає фізичний потяг, така фізіологія. Відчуваючи, що жінка недостатньо приваблює, вони намагатимуться задовольнити сексуальну цікавість, але не продовжать відносин.

3. Ви не дотримуєтесь правильної дистанції

Чоловікам потрібно, щоб жінка виявляла до них інтерес. Разом з тим чоловіки відчувають дискомфорт, якщо вона зазіхає на весь життєвий простір. Це говорить про недостатню впевненість у собі і недовіру до обранця. Чоловік малює картину майбутніх відносин, в яких йому доведеться жити без права на хобі, зустрічі з друзями, це його лякає.

4. Ви здаєтеся йому меркантильною

Чоловікам неприємно, коли їх розглядають як гаманець. Може, деякі згодні на операцію: матеріальні блага в обмін на жіночу увагу. Однак якщо чоловік шукає відносин, в більшості випадків бачить маніпуляції.

 

Риси, які подобаються чоловікові. Можливо, у вас він їх не бачить.

1. Спокій

Чоловікам важливий баланс: романтика не повинна відволікати від важливих справ і досягнень.

Чоловік сприймає жінку як помічника на шляху до перемог, спроби перетворити відносини на нескінченну драму з бурхливими переживаннями, розмовами, сльозами здаються перешкодою на шляху вперед.

2. Впевненість у собі

Чоловікові комфортно з тією жінкою, яка знає собі ціну і не відчуває потреби в постійному підтвердженні того, що її люблять і цінують. Невпевнені в собі жінки бояться втратити відносини, а значить, моніторять всі дії і ревнують з приводу і без.

3. Незалежність

Більшість чоловіків не боїться відповідальності, але не хочуть виявитися тією людиною, від якої залежить благополуччя. Автономність жінки і уміння покладатися на себе набагато привабливіше, ніж спроби перетворити партнера в центр життя, за умови, що це не показна демонстрація.

Чоловікові подобається відчувати, що ви обрали саме його

Чоловіки - мисливці, це закладено природою. Вони ревнують до всіх, хто підходить дуже близько до кордонів, а значить, робить замах на жінку, в якій зацікавлені. Якщо помічають, що дама серця сама охоче починає фліртувати, то розуміють: кордони постійно будуть в небезпеці, доведеться тримати кругову оборону. Чоловіки розуміють, коли жінці потрібно підтвердження своєї значущості в очах інших чоловіків.

Невже чоловік ніколи не проявить інтересу до жінки, яка не вписується в ці рамки?

Все не так однозначно: якщо нова знайома, незважаючи на попереджувальні "червоні прапорці", все одно хвилює чоловічу уяву, чоловік може поставитися до спілкування з нею як до пригоди або навіть переступити через інтереси і очевидний дискомфорт і піти далі. Але на це зважаться лише одиниці.

Намагаючись за будь-яку ціну бути з людиною, якій байдужі, ми втрачаємо самоповагу. Визнавати це важко, тому психіка підкидає безліч виправдань такого зв'язку. Самоповага дозволить спиратися перш за все на себе, а не шукати опору в іншій людині.

Football news:

Lewandowski leads the list of top-5 European League Goalscorers this season. He has 29 goals
Bayern have won 10 matches in a row. The total score is 32:5
The Tigres goalkeeper will go to Newell's old boys if Messi returns there. He wrote such a clause in the contract
Bayern have scored 86 goals in 29 Bundesliga rounds, breaking their own 46-year-old tournament record
Liverpool is congratulated Gerrard's 40th birthday: Legend❤️
Muller had 18 assists in 29 rounds. This is The Bundesliga record since the statistics appeared
Lewandowski scored his 28th Bundesliga goal. He has 42 goals in 37 games of the season