Ukraine

Видобуток нафти в США знизився майже на 20%

 

Видобуток нафти в США станом на 20 травня знизився близько на 20% з березневого рівня. 

Про це повідомляє видання Financial Times з посиланням на дані консалтингової  компанії Wood Mackenzie.

Видання пише, що видобуток нафти в США, станом на 20 травня, впав на 2,3 мільйона барелів на день, з пікового рівня у березні в 13,24 мільйона.

Зазначається, що таке скорочення практично дорівнює тому обсягу, що застосовується у Саудівській Аравії та РФ в рамках угоди ОПЕК +.

Нагадаємо:

Раніше Міненерго США прогнозувало, що видобуток нафти у 2020 році складе в середньому 11,7 млн ​​барелів на добу - це  на 0,5 млн барелів на добу менше, ніж у 2019 році. У 2021 році очікується, що видобуток нафти ще більше скоротиться на 0,8 млн барелів на добу. 

Міністерство енергетики Саудівської Аравії наказало держкомпанії Saudi Aramco знизити видобуток нафти у червні ще на 1 мільйон барелів на добу, на додаток до зобов'язань країни в рамках угоди ОПЕК +.

Ціни на нафту прискорили зростання на сигналах скорочення видобутку поза ОПЕК+, 5 травня вартість Brent піднялася вище 30 доларів за барель вперше з 15 квітня, WTI дорожчає п'яту сесію поспіль.

12 квітня країни ОПЕК+  домовилася про найбільше в історії скорочення видобутку нафти на 9,7 млн ​​барелів на добу протягом травня – червня. Угода вступила в силу 1 травня.

Раніше країни-члени APPO (Африканська організація виробників нафти - ЕП), які не брали участі в угоді ОПЕК+, також зобов'язалися зробити свій внесок у глобальні зусилля та скорегувати свій добовий видобуток.

10 квітня, стало відомо, що більшість країн ОПЕК та Росія досягли принципових домовленостей про умови скорочення видобутку нафти, а саме скоротити у травні-червні 2020 року видобуток на 10 млн барелів на добу.

Football news:

There is a real chance that 50-60 clubs will go bankrupt. The owner of Huddersfield about the consequences of the pandemic
Valverde about the game with Manchester City: we Want to play so that we can go further. Real is ready to do anything for this
Great selection from Roma: KAFU opens up in the box and waits for a pass, but instead Totti and Batistuta score masterpieces
Sabitzer has been exposed to coronavirus in April
In the 90s, the Russian club played in the Finnish championship: the players carried cigarettes, the President went on the field. It ended because of the default
Flick about Holand: it is the first season, so it is too early to compare it with Levandovsky
Felix sprained a knee ligament in training. This is his 3rd injury of the season at Atletico