Ukraine

Викладачку одеського коледжу, де сталася пожежа, відправили під домашній арешт

Її підозрюють у порушенні правил пожежної безпеки.

Київський районний суд Одеси відправив під цілодобовий домашній арешт викладачку Одеського торгово-економічного коледжу, в якому сталася пожежа в грудні 2019 року. Ірину Таранову підозрюють у порушенні правил пожарної безпеки.

Про це йдеться на сайті Судової влади Україну.

За даними слідства, 4 грудня 2019 року Таранова залишила увімкненим "аварійний" обігрівач в закритому кабінеті на третьому поверсі шестиповерхової будівлі. Через це розпочалася пожежа, внаслідок якої загинули 16 людей, постраждали – 47. Прокуратура повідомила викладачці про підозру в порушенні правил пожежної безпеки, що призвело до тяжких наслідків ( ч.2 ст.270 КК України).

Жінка ж на засіданні суду заявила, що не вважає себе винною. За її словами, в кабінеті залишалася офісна техніка, але ніяких аварійних обігрівачів, тим паче включених, там не було.

Суд вирішив, що під час слідства Таранова не може спілкуватися з колегами, оскільки деякі з них перебувають під слідством. Адвокатка жінки заявила, що оскаржуватиме це рішення суду, оскільки її клієнтка досі викладає в коледжі, а отже не спілкуватися з колегами не зможе – під час карантину вона викладає по відеозв'язку.

Водночас прокуратура Одеської області оголосила підозри в порушенні пожежної безпеки ще двом співробітникам коледжу – завідувачу денного відділення економіки коледжу та заступнику директора з адміністративно-господарської роботи.

Раніше повідомлялося, що рятувальник Сергій Шатохін та викладачка вищої математики одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Ганна Бортюк, які загинули під час пожежі, рятуючи студентів, відзначені званням Героя України. Президент Володимир Зеленський посмертно присвоїв загиблим орден "Золота Зірка" за героїзм і самопожертву.

Football news:

Kike Of Setian: I understand less and less VAR
MATIC has extended his contract with Manchester United until 2023
With the death of Morricone, part of the world's cinema goes. De Laurentiis on the composer
Josep Bartomeu: Setien is doing a great job. We have full confidence in him
Pique on La Liga: Barca do not like to fall behind, but we have made every effort to change the situation
Pep Pro 0:1 with Southampton: city liked the Game, but it's not enough to win
Mandzukic is Interesting to Fenerbahce and Galatasaray. It is also claimed by Loco and Milan